لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

تغییر نام شرکت در کرج


افراد حقوقی نیز درست مانند افراد حقیقی دارای نام هستند.اشخاص حقوقی هم مانند اشخاص حقیقی دربردارنده نام می باشند. انتخاب نام شرکت در کرج یکی از نکته های مهم در هنگام تاسیس و راه اندازی شرکت می باشد.

این امکان وجود دارد که شما در ابتدای مسیر اهمیت و اعتبار اسم شرکت را استنباط نکنید اما به مرور زمان و در هنگام فعالیت های شرکت به این امر مهم و با اهمیت پی خواهید برد زیرا مطالعات نشانگر این می باشد که شرکت های موفق به طور معمول دربردارنده اسم خوبی می باشند.

تغییر نام شرکت در کرج

انتخاب اسم شرکت در کرج ، نیازمند رعایت شرایط خاصی می باشد. هنگام مشخص نمودن اسم شرکت در کرج از انتخاب اسم هایی که تکراری می باشند خودداری نمایید ؛ سعی کنید اسم های خاصی را انتخاب نمایید ؛ به اسم هایی که به صورت سه سیلابی می باشند بیشتر فکر کنید زیرا احتمال تکراری بودن اسم های دو بخشی بسیار زیاد می باشد؛ از کلمه های  فارسی در انتخاب اسم شرکت استفاده کنید لازم به ذکر است که کلمه های عربی استثنا می باشند؛ در صورت استفاده نمودن  از کلمات ملی مانند ایران، تهران و…  از مرجع های ذیصلاح مجوز دریافت کنید و موازین شرعی و عرفی را مدنظر قرار دهید. به طور خلاصه توصیه می­شود اسمی انتخاب کنید که به دریافت مجوزهای دیگر کمک نماید.

در هر صورت پس از ثبت شرکت در کرج به دلایل متعددی ممکن است که تصمیم بر تغییر نام شرکت در کرج گرفته شود. تغییر نام شرکت در کرج پس از ثبت در ردیف تغییرات مجاز قرار دارد.

شایان ذکر است که از نظر حقوقی،علت تغییر نام شرکت در کرج مهم نیست و تغییر نام شرکت در کرج منجر به تغییر تاریخ یا شماره ثبت شرکت نمی­شود. تغییر نام شرکت در کرج تنها در حوزه اختیارات مجمع عمومی فوق العاده می باشد و هیچ راه دیگری ندارد. البته برای تغییر نام شرکت در کرج  نیز رعایت تمام شرایط تعیین نام شرکت در کرج الزامی و ضروری می باشد.

برای کسب اطمینان از تکراری نبودن اسم مورد نظر می­ توانید به سامانه روزنامه رسمی کشور یا سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی مراجعه کنید هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استعلام نام شرکت به مقاله آن مراجعه نمایید.

مدارک لازم جهت تغییر نام شرکت در کرج

مدارک لازم برای تغییر نام شرکت در کرج به شرح ذیل می باشد :

  1. صورت جلسه تغییر نام شرکت در کرج تکمیل و ارائه گردد.
  2. رونوشت شناسنامه و مدارک شناسایی اعضای شرکت ارائه گردد.
  3. رونوشت آگهی تاسیس و روزنامه رسمی ارائه گردد.
  4. رونوشت آخرین تغییرات اعمال شده در شرکت در صورتی که وجود دارد ارائه گردد.

مراحل تغییر نام شرکت در کرج

مراحل تغییر نام شرکت در کرج به شرح ذیل می باشد:

در مرحله نخست می بایست با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده،کارهای تغییر نام شرکت را تصویب کرد.

در صورت تصویب بایستی صورت جلسه مربوطه را تنظیم نمود کلیه شرکا می بایست با امضای صورت جلسه، موافقت خود راابلاغ نمایند. شایان به ذکر است درصورتی که تعداد شرکا بیشتر از ۱۲ نفر باشد بایستی هیئت نظارت متشکل از ۳ تن از شرکا، صورت جلسه را تحت عنوان هیئت نظار امضا نمایند.

در نهایت سه روز پس از تنظیم صورت جلسه بایستی مدارک موردنیاز را از روش سامانه اداره ثبت شرکت­ها ارسال نمود.

یک ماه بعد و پس از تایید اولیه بایستی به صورت حضوری به اداره ثبت مراجعه  نمود و با پرداخت حق ثبت، مراحله های اداری را سپری نمود.

پس از برطرف نمود اشکال و ایرادهای وارد شده، پیش آگهی تغییرات صادر می گردد و حدوداً یک هفته بعد، آگهی تغییر نام شرکت در کرج در روزنامه رسمی کشور چاپ و منتشر می گردد.

در صورت روبرو شدن با هر گونه سوال و یا مسئله ای می توانید با موسسه حقوقی کرج ثبت تماس حاصل فرمایید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرکت چیست ؟

افراد با در نظر گرفتن توانمندی های خود همچون مهارت و تخصص ، سرمایه گذاری و... در جهت دستیابی به سود در کنار یکدیگر گرد آوری شده و شرکت را تشکیل می دهند

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله مطالبی در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ارائه شده است مقاله را بخوانید.

آموزش ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود آسان ترین و متداول ترین نوع ثبت شرکت ها در قانون تجارت ایران می‌باشد. در این مقاله آموزش ثبت شرکت با مسئولیت محدود پرداخته می شود

استعلام شماره ثبت شرکت

بعد از اینکه شرکتها در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیدند و کلیه مراحل ثبت را طی نمودند می توانند شماره ثبت را اخذ نمایند . که این شماره ثبت شرکت قابلیت پیگیری و استعلام را دارد .

اسامی شرکت بازرگانی در کرج

انتخاب نام شرکت یکی از ابزار های اساسی در موفقیت شرکت ها به حساب می آید به همین دلیل در ثبت نام شرکت بازرگانی در کرج باید بیشترین دقت و حوصله صرف کرد تا بعد از ثبت آن با مشکلی مواجه نشوید.

ثبت شرکت مشاوره در کرج

به اعضای حقیقی یا حقوقی که بر روی ایده های عمرانی یا طرح های تعیین شده از جانب کار فرما با منعقد نمودن قرارداد کار و فعالیت ، مهندسان مشاور می گویند.

وظایف مجمع عمومی عادی

با عنایت به ماده 89 قانون تجارت مجمع عمومی عادی در واقع با حضور تمامی دارندگان سهام و یا نمایندگان آن ها برابر اساسنامه سالی یکبار بایستی تشکیل گردد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وظایف مجمع عمومی به مقاله آن مراجعه نمایید.

مجمع عمومی موسس چیست؟

مجمع عمومی موسس که بر طبق ماده قبل به منظور رسیدگی به وضع آورده های غیرنقد و مزایای مطالبه شده تشکیل می گردد باید بیش از نصف پذیره نویسان هر مقدار از سهام شرکت که تعهد شده است.

ثبت شرکت معماری در کرج

معماری جزو امورات و فعالیتهایی می باشد که تلفیقی از هنر و طراحی و مهندسی است و به سبک و طریق ساخت و ساز بناها و فضاهای شهری و طراحی محوطه های درونی و بیرونی می پردازد.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت ها در کرج به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با تسلیم صورتجلسه و مدارک لازمه امکان پذیر می باشد. در این مقاله به مطالعه مدارک مورد نیاز ثبت تغییرات شرکت در کرج بپردازید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟