لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

انحلال شرکت در کرج


بعد از آن که شرکتی منحل می شود ،مدیر شرکت دیگر عنوانی نخواهد داشت.زیرا این امکان وجود دارد که اموری مانند بدهکاری ها و مطالبات شرکت همچنان تمام نشده باقی مانده باشد. بنابراین لازم و ضروری  است تا  فردی را به عنوان نماینده ی شرکت به منظور انجام دادن این امور معرفی کنند که به این شخص مدیر تصفیه گفته می شود.

از وظایف اولیه مدیران تصفیه این می باشد که منحل شدن شرکت را به مرجع ثبت،به منظور  ثبت و آگهی جهت  اطلاع عموم اعلام نمایند و باید چنین بیان کرد که تا زمانی  که منحل شدن شرکت ثبت نگردیده و ابلاغیه نشده باشد،نسبت به اشخاص ثالث بدون مانع و اشکال خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت انحلال شرکت در انواع شرکت ها

در مبحث منحل شدن شرکت در کرج ،تمامی  اعضاء بایستی صورتجلسه را  به امضاء برسانند و در صورتی که عضوی از شرکت به منحل شدن رضایتی نداشته باشد دیگر اعضاء این توانایی را ندارند تا شرکت را منحل کنند.

در صورتی که شخصی حضور نداشته باشد (غایب باشد)،و اعضاء از شخصی که حضور ندارد  وکالتنامه تام الاختیار داشته باشد می تواند شرکت را بدون حضور او منحل نماید در غیر این صورت هیچ گونه روشی به جز حضور خود شخص وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت انحلال شرکت سهامی خاص

 1. اصل صورت جلسه ی انحلال شرکت که به تایید همه شرکا و مدیر تصفیه رسیده باشد ارائه شود.
 2. آخرین روزنامه رسمی شرکت ارائه شود.
 3. رونوشت شناسنامه مدیر تصفیه در صورتی که مدیر تصفیه خارج از سهامداران انتخاب شده باشد ارائه شود.
 4. اصل روزنامه کثیرالانتشار که دربردارنده ی آگهی دعوت شرکاء،در هر زمانی که  مجمع با اکثریت شرکاء تشکیل شده باشد ارائه گردد.

*صورت جلسه منحل شدن شرکت به همراه مدارک دیگر  بایستی طی 5 روز از تاریخ تشکیل جلسه به اداره ی محترم ثبت شرکت ها تسلیم  شود و بعد از ثبت شدن  در دفاتر ثبت شرکت ها و امضاء ذیل آن به وسیله ی نماینده آن شرکت به انحلال می رسد .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت انحلال شرکت با مسئولیت محدود

 1. اصل صورت جلسه ی انحلال شرکت که به تایید همه شرکا و مدیر تصفیه رسیده باشد ارائه گردد.
 2. آخرین روزنامه رسمی که آگهی های شرکت در آن درج می شود ارائه شود.
 3. رونوشت  شناسنامه مدیر تصفیه چنانچه خارج از شرکاء انتخاب شده باشد ارائه شود.
 4. سند ثبت دایر بر ارسال دعوت نامه برای  شرکاء در صورتی که  مجمع عمومی فوق العاده با بیشترین شرکاء تشکیل شده باشد.

مدارک مورد نیاز جهت انحلال شرکت تضامنی

 1. اصل صورتجلسه انحلال که به تایید همه شرکا و مدیر تصفیه رسیده باشد.
 2. مدارک هویتی  شرکا ارائه شود.
 3. مدارک ثبتی شرکت ارائه شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت انحلال موسسه

 1. اصل صورت جلسه ی انحلال شرکت که به تایید همه شرکا و مدیر تصفیه رسیده باشد ارائه شود.
 2. رونوشت  شناسنامه ی تمامی شرکا ارائه شود.
 3. رونوشت  شناسنامه مدیر تصفیه چنانچه خارج از شرکاء انتخاب شده باشد ارائه شود.
 4. آخرین روزنامه رسمی که آگهی های موسسه در آن چاپ می شود ارائه شود.

ثبت انحلال شرکت در کرج

منحل نمودن شرکت قبل از فرا رسیدن وقت در اختیار مجمع عمومی فوق العاده می باشد و در هر زمانی که بخواهد  می تواند در رابطه با  انحلال شرکت تصمیم بگیرد.شایان ذکر است که این تصمیم تا هنگامی دارای اعتبار می باشد  که در جلسه رسمی و با اکثریت دو سوم آراء حاضر در آن دریافت شود.

بنابراین، سهامداران بایستی با عنایت  به مقررات و قوانین  قانونی،صورت جلسه ای را به عنوان مجمع عمومی فوق العاده تنظیم نماید و با تهیه و تدوین مدارک دیگر ،به اداره ی ثبت شرکت ها ارسال کنند تا اداره ی ثبت شرکت ها  ،امور  لازم و ضروری  به منظور ثبت را انجام دهند و موضوعات را به وسیله ی چاپ و انتشار آگهی در روزنامه رسمی یا کثیرالانتشاری که آگهی های مربوط به شرکت در آن منتشر می شود را به اطلاع صاحبان سهام برساند.

با توجه به به مهم بودن موضوع،به اطلاع خوانندگان محترم می رساند، ثبت شرکت کرج ثبت ، با بیشتر از یک دهه تجربه ی موفقیت آفرین و با بهره گیری از عده ای متخصصان کاردان  و باتجربه به صورت  فوق حرفه ای خدمات خود را در حوزه هایی مانند ثبت شرکت، ثبت انحلال شرکت،ثبت علائم تجاری،ثبت اختراع و طرح صنعتی،ثبت صورتجلسات شرکت ها،ثبت تغییرات پس از شرکت به منظور برطرف نمودن  نیازهای ثبتی و حقوقی اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می دهد.

انحلال شرکت در کرج

برای انحلال شرکت سهامداران باید براساس مقررات و قوانین قانونی صورتجلسه ای را تحت عنوان مجمع عمومی فوق العاده تنظیم کنند و به پیوست مدارک دیگر، به اداره ثبت شرکت ها ارسال کنند تا اداره ثبت شرکتها،مبادرات لازم را به منظور ثبت انجام دهد،مراتب آن از طریق نشر و چاپ آگهی در روزنامه رسمی و یا کثیرالانتشاری که آگهی های مربوط به شرکت در آن چاپ و منشر می شود به اطلاع سهامداران می رسد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با کرج ثبت در ارتباط باشید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت خدماتی در کرج

برای ثبت شرکت خدماتی در کرج با توجه به فعالیتهای مختلفی که می توانند انجام دهند باید مجوز مرتبط با آن فعالیت از مراجع مربوطه اخذ شود

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در کرج

در این مقاله به مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در کرج پرداخته شده است.مقاله را بخوانید و اطلاعات خود را بالا ببرید.

انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج

انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج از گونه موارد شایانی می باشد که شرکا و موسسین شرکت بر اساس دلایلی شرکت را منحل می نمایند که در این مقاله به آن موارد اشاره می شود

اسامی شرکت بازرگانی در کرج

انتخاب نام شرکت یکی از ابزار های اساسی در موفقیت شرکت ها به حساب می آید به همین دلیل در ثبت نام شرکت بازرگانی در کرج باید بیشترین دقت و حوصله صرف کرد تا بعد از ثبت آن با مشکلی مواجه نشوید.

آگهی کاهش سرمایه

گاهی ممکن است ضرر و زیان وارده بر شرکت، قدری باشد که حداقل نصف سرمایه‌ی شرکت را از بین ببرد، در این مواقع مجبور به کاهش سرمایه به طور اجباری بوده و در غیر این صورت با انحلال شرکت مواجه خواهیم شد.

مجمع عمومی عادی چیست ؟

در کلیه شرکت ها بایستی تصمیم های کلی که توسط مدیران گرفته شده است و هم چنین راه و روش های سالیانه به ابلاغ و تصویب شرکا برسد دارندگان سهام هم تمایل دارند از کارهای کلی شرکت ها اطلاعاتی را داشته باشند.

تغییر نام شرکت در کرج

انتخاب نام شرکت در کرج یکی از نکته های مهم در هنگام تاسیس و راه اندازی شرکت می باشد. که این امکان وجود دارد بعد از ثبت شرکت نیز تغییرنام شرکت نیز انجام شود که در این مقاله نیز توضیحات لازمه داده شده است

انواع شرکت‌های تجارتی

شرکت که به معنای شریک شدن ویا این که تعدادی از افراد برای رسیدن به هدف خاصی در کنار هم جمع می شوند .در هنگام ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها ، شرکتها قالب های مختلفی نیز جهت ثبت دارند

استعلام شماره ثبت شرکت

بعد از اینکه شرکتها در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیدند و کلیه مراحل ثبت را طی نمودند می توانند شماره ثبت را اخذ نمایند . که این شماره ثبت شرکت قابلیت پیگیری و استعلام را دارد .

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

شرکت سهامی عام در کرج از زمره شرکتهای بزرگ می باشد که میتواند سهام شرکت را به دیگران واگذار نماید و پس از اعلام پذیره نویسی مردم به بانک مراجعه کرده و برگه ی تعهد سهام را اخذ کرده امضا می نمایند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟