لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج


مرحله تعیین نام یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین مرحله ها در حیطه ثبت شرکت در کرج می باشد. بیشتر اشخاص در رابطه با این امر طرفدار ثبت شرکت به صورت تک سیلابی می باشد زیرا در این چنین شرکت هایی تبلیغات راحت تر و اسان تر می باشد.

به منظور حصول هر گونه اطلاعات در رابطه با ثبت شرکت و هم چنین ثبت شرکت به صورت تک سیلابی می توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی کرج ثبت در ارتباط باشید.

نحوه انتخاب نام برای شرکت در کرج

از ان جایی که هر شخص حقوقی همانند هر شخص حقیقی بایستی دربردارنده نام باشد تا بتوانند آن را تشخیص دهند بنابراین نام شرکت می بایست خاص باشد.

اسم شرکت بایستی از سه سیلاب خاص تشکیل گردد که معنای آن در لغت نامه وجود داشته باشد و حتما بایستی دربردارنده ریشه فارسی باشد.

اکثر اوقات اسم شرکت با موضوع شرکت مرتبط می باشد به عنوان مثال شرکت بازرگانی لوتوس البرز.

در انتخاب نام شرکت بایستی دقت کنید که شبیه نام شرکت هایی که به ثبت رسیده اند نباشد در صورتی که این چنین نباشد نام شما رد می شود.

بایستی به این نکته توجه داشته باشید که دو سیلاب از اسم پیشنهادی شما بایستی با اسمی که دربردارنده سابقه می باشد متمایز باشد.

به منظور اسم شرکت اسم های شما بایستی مطابق تقدم شما باشد و شما بایستی حداقل 5 اسمی که به ترتیب اولویت برای شرکت خود انتخاب کرده اید را به کارشناسان و مشاوران ما ابلاغ نمایید و هم چنین به منظور مشاوره در رابطه با انتخاب نام شرکت شما قادر می باشید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شمارا در این امر راهنمایی نمایند.

در صورت به کار بردن نام مهندسی یا مهندسین در نام شرکت

هنگامی که در اسم شرکت از عبارت مهندسی و یا مهندسین استعمال می گردد حتما بایستی دربردارنده مدرک مهندسی باشند و به منظور به کاربردن نام مهندسی در اسم شرکت بایستی یک مدرک مهندسی و در صورتی که از عبارت مهندسین استفاده می شود حداقل به دو مدرک مهندسی نیاز می باشد و به منظور ثبت شرکت بایستی در مدارک ضمیمه وجود داشته باشد.

در صورت به کار بردن نام شخص در نام شرکت

در صورتی که در نام شرکت از نام و نام خانوادگی شخص استعمال می گردد شرکت را به چارچوب شرکت تصامنی تبدیل می نماید و شخص را مکلف می نماید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد مراحل ثبت شرکت در کرج و هم چنین مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در کرج می توانید به مقاله آنها مراجعه نمایید.

شرایط انتخاب نام شرکت در کرج

شرایط و ضوابط نام شرکت به شرح ذیل می باشد :

  1.  دارای ریشه ی فارسی باشد:  به منظور بعضی از کلمه ها فرهنگستان ادب ،معادل مناسبی انتخاب کرده است.به عنوان مثال برای آپارتمان،معادل فارسی کاشانه، برای کلینیک معادل فارسی درمانگاه و همین طور بجای تکنولوژی واژه ی فن آوری یا فن آوران را در نظر گرفته است.
  2. نام انتخاب شده نبایستی به صورت غیر فارسی باشد.
  3. نام انتخاب شده بایستی با شئونات جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشد.
  4. در انتخاب نام شرکت نبایستی از اعداد استفاده شود ولی در صورتی که استفاده می شود بایستی به صورت حروف استعمال گردد.
  5. اسم انتخاب شده به منظور شرکت بایستی خاص باشد:  اسم بر دو گونه اسم خاص و اسم عام  می باشد. کلمه ای که به منظور نام نهادن به هر چیزی اعم از شخص، حیوان، شی و یا هر چیزی استفاده می شود و یا حتی قادر می باشد به طور مستقیم نهاد یک جمله باشد اسم خاص گفته می شود.  کلمه ای که در رابطه با تمامی موجودات زنده ،اشیا و یا مفاهیمی که از یک گونه باشد دلالت دارد و میان همه آنها مشترک می باشد اسم عام گفته می شود. (مانند کوچه،دختر،ظلم)

اسامی خاص به  چهار دسته به شرح ذیل تقسیم می شوند:

  1. اسم هایی که تنها مختص انسان ها می باشند مانند: نوید،لیلا،پوریا.
  2. اسم هایی که تنها مختص حیوانات می باشند مانند:طاووس،خرگوش،آهو.
  3. اسم هایی که تنها مختص مکان های جغرافیایی می باشند مانند: آسیا،اروپا،.
  4. اسم هایی که تنها متعلق به  یک چیز می باشند و بیشتر از یکی نمی باشد مانند:  کوه اورست،دریاچه ارومیه،جزیره کیش.

لازم به ذکر است که هر چند استعمال  از اسم های شهرها، رنگ ها و اعداد در اسم شرکت بلامانع می باشد اما این کلمه ها  جزئی از اسم شرکت محسوب نمی شوند و اسم شرکت بایستی به غیر از این کلمات دربردارنده سه کلمه باشد.

اسم های خاص این قابلیت را ندارند تا  جمع بسته شوند.

6. از عنوان های ایثارگران و شاهد و مانند این ها هم که انحصاراَ تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد استعمال نگردد.

7. از عنوان های شعرا،دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استعمال نگردد.

8. ازحروف اول چند کلمه به عنوان اسم کوتاه شده و یا ترکیبی از چند حرف استعمال نگردد.

9. از حرف اول برخی از کلمه ها  مثل : پی وی سی و … استعمال نگردد.

اسم هایی که در ذیل عنوان شده اند اسامی می باشند که نبایستی به اسم شرکت اضافه شوند:

ملی – ایران – ملت – کشور – انتظام – نظام – نفت – پتروشیمی – دادگستر – بنیاد – سازمان – مرکز – بهزیست – بانک – بسیج – جهاد – آسانسور – آژانس – ایثار – ایثارگران – شاهد – شهید- آزاده – جانبازان – تکنو – فامیلی – فیلتر – نیک – باور – میکروبرد – تست – استار – تک – مدرن – پیک – امنیت – کارواش – فانتزی – شهروند – اقتصاد – میهن – جوانان – ایمان – دکوراسیون – هدف – سپاه – تکنیک – دیتا – تک نو – تکنولوژی – اورست – مونتاژ – ونوس – دفتر – ایتال – بیو – کنترل – متریک – مترلژی

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تبدیل شرکت سهامی عام به خاص در کرج

لایحه ی اصلاح قانون تجارت ،تبدیل شدن اختیاری شرکت سهامی خاص را به عام ،به طور مفصل مورد بیان قرار داده است و مقررات لازم را به منظور عملی ساختن آن ارائه می دهد.

انتخاب اسم شرکت در کرج

انتخاب نمودن اسم به منظور ثبت شرکت در کرج یکی از مراحل نخست و مهم ثبت شرکت به شمار می رود. در این مقاله به مطالب مهمی در این مورد پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

شرکت سهامی عام در کرج از زمره شرکتهای بزرگ می باشد که میتواند سهام شرکت را به دیگران واگذار نماید و پس از اعلام پذیره نویسی مردم به بانک مراجعه کرده و برگه ی تعهد سهام را اخذ کرده امضا می نمایند

ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج

می توان تشکیل شرکت عمرانی ساختمانی را یکی از مهمترین راه های شروع به فعالیت های بزرگ و پر منفعت برای فعالان و متخصصان این حوزه دانست.

وظایف مجمع عمومی موسس

مجمع عمومی که مهم ترین و با اهمیت ترین پایه شرکت می باشد. دارای سه مجمع می باشند که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید.

مزایای ثبت شرکت در کرج

تاسیس شرکت در کرج بر مبنای اختیار آزاد شرکاء است و به اخذ اجازه ی قبلی از سوی مقامات اداری مستلزم نمی باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای ثبت شرکت در کرج مقاله را بخوانید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله مطالبی در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ارائه شده است مقاله را بخوانید.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت ها در کرج به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با تسلیم صورتجلسه و مدارک لازمه امکان پذیر می باشد. در این مقاله به مطالعه مدارک مورد نیاز ثبت تغییرات شرکت در کرج بپردازید .

وظایف مجمع عمومی عادی

با عنایت به ماده 89 قانون تجارت مجمع عمومی عادی در واقع با حضور تمامی دارندگان سهام و یا نمایندگان آن ها برابر اساسنامه سالی یکبار بایستی تشکیل گردد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وظایف مجمع عمومی به مقاله آن مراجعه نمایید.

شرکت چیست ؟

افراد با در نظر گرفتن توانمندی های خود همچون مهارت و تخصص ، سرمایه گذاری و... در جهت دستیابی به سود در کنار یکدیگر گرد آوری شده و شرکت را تشکیل می دهند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟