لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج


پس از ثبت شرکت در کرج این امکان وجود دارد که سهامداران و اعضای هیئت مدیره تصمیم به اعمال تغییراتی در شرکت بگیرند.این کار با برگزاری مجامع فوق العاده و یا عمومی عادی و تنظیم صورت جلسات صورت می پذیرد. تغییراتی که می توان در شرکت لحاظ کرد شامل:

 1. تغییر نام شرکت.
 2. تغییر آدرس دفتر مرکزی.
 3. نقل و انتقال سهام.
 4. تغییر موضوع شرکت.
 5. تغییر حق امضا مجاز شرکت.
 6.  تعیین اعضای هیئت مدیره.
 7. تغییر بازرسان و ... می باشد که در مورد آن ها در مجامع ذیل بررسی و تصمیم گیری می شود.

تشکیل مجمع عمومی فوق العاده برای ثبت تغییر در اساسنامه شرکت :

چنانچه تغییرات در ماده اساسنامه صورت بگیرد: 

تغییر در اسم شرکت، تغییر در نشانی دفتر مرکزی و شعبه های شرکت، نقل و انتقال سهم الشرکه شرکا و یا سهام سهامداران ، تبدیل سهام های با نام به بی نام و بالعکس، تاسیس شعبه، تقلیل و ازدیاد سرمایه شرکت ، خارج شدن شرکا، وارد شدن شرکا،الحاقیه به موضوع شرکت، تغییر موضوع فعالیت شرکت و موارد دیگری که به عنوان اختیارات مجمع عمومی فوق العاده در قانون تجارت تعیین شده است.

با توجه به ماده 200 ق.ت ثبت تغییرات ذیل در شرکت ها الزامی است:

 1. تغییر اساسنامه.
 2. تمدید مدت شرکت،زاید بر مدت مقرر.
 3. انحلال شرکت،حتی در مواردی که انحلال به واسطه ی انقضای مدت شرکت صورت گیرد.
 4. تعیین کیفیت تفریغ حساب یا تبدیل شرکاء یا خروج بعضی از آن ها از شرکت.
 5. تغییر اسم شرکت.
 6. در هر تقسیم راجع به مورد معین ماده ی 58 ق.ت در ماده ی نهم نظامنامه قانون تجارت،علاوه بر موارد بالا،تغییر مدیر یا مدیران شرکت هم افزوده شده است.

تشکیل مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده و ثبت تغییرات شرکت

اختیارات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در جلسات

سمت اعضای هیئت مدیره مشخص شده و حق امضا های مجاز شرکت تعیین می شود،اعضای هیئت مدیره و مدیران انتخاب می شوند. تراز نامه سالیانه شرکت که در زمان چهار ماهه اول سال مصوب می شود در مجمع عمومی سالیانه برگزار می شود که از اختیارات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده است و در این مجمع برگزار می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت در کرج

 1. ارائه رونوشت برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای جدید ، بازرسین و سهامداران.
 2. ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی اعضای قدیم و جدید.
 3. ارائه لیست تعداد سهام شرکت و اعضای قدیم و جدید.
 4. ارائه لیست اسامی اشخاصی که در شرکت حق امضا دارند.
 5. ارائه آدرس و کد پستی شرکت.
 6. ارائه سمت اعضای جدید و قدیم.
 7. ارائه رونوشت آخرین آگهی تغییرات.
 8. ارائه مبلغ سرمایه و ارزش ریالی.
 9. ارائه رونوشت کارت پایان خدمت اعضا و بازرسین جدید به بعد برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی.
 10. ارائه برگه دارایی در صورت نقل و انتقال سهام.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

1. وارد کردن اطلاعات شرکت از قبیل استان و واحد ثبتی شرکت و شماره ثبت آن.

2. نوع تشکیل جلسه یعنی مجمع عمومی فوق العاده یا عادی به طور فوق العاده و هیئت مدیره و.... تعیین و انتخاب شود. تاریخ جلسه و ساعت شروع آن باید الزاما وارد شود.درخواست کننده که باید یکی از اعضا هیات مدیره باشد و اطلاعات شناسایی او باید ثبت شود. در صورتی که وکیل امور ثبت تغییرات شرکت را دنبال می کند اطلاعات وکیل باید به طور دقیق و کامل ثبت شود.

3. تصمیمات جلسه به طور کامل وارد شود.

4. سمت اشخاصی که درشرکت حضور دارند دقیق و کامل ثبت شود.

5. تغییرات اعمال شده در شرکت را درج نمایید.

6.پس از پذیرش اطلاعات و کنترل آن باید صورتجلسه ای که تنظیم کرده اید را در قسمتی که در سایت مشخص شده قرار دهید.با توجه به نوع تغییر که باید اعمال شود تنظیم صورت جلسه نیز متفاوت می باشد.

7. پس از این از سامانه تایید نهایی و کد رهگیری دریافت می شود.

در این مرحله تمامی مدارک مورد نیاز توسط کارشناس اجرایی پرونده جمع آوری می شود که این مدارک شامل رونوشتی از صورتجلسه تنظیمی که تمامی اعضا هیئت مدیره و سهامدارن آن را مهر و امضا کرده باشند می باشد، به ضمیمه وکالتنامه وکیل پرونده و اسناد هویتی اعضا است. باید تمامی مدارک را در پاکتهای ویژه قرار داده و به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری واحد ثبتی شرکت ارسال کرد .20 الی 25 روز کاری طول خواهد کشید تا تاییدیه اطلاعات شما برروی سامانه ثبت شرکتها اعلام شود. پس از اعلام تایید باید وکیل یا درخواست کننده به اداره مراجعه کرده و آگهی تغییرات شرکت را اخذ می نمایند.

8. هزینه های روزنامه رسمی  تادیه شود.

9.تقاضای اخذ روزنامه رسمی از طریق سایت.

10. آگهی روزنامه رسمی به متقاضی ارائه شود.

کرج ثبت آماده ارائه خدمات به متقاضیانی که می خواهند تغییرات شرکت خود را ثبت کنند می باشد،هم چنین در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت انحلال شرکت

شرکتها بر اساس مواردی دیگر قادر به فعالیت نمی باشند در این مورد به اصطلاح می گویند که شرکت منحل شده است. انحلال شرکت از موارد مهم تغییرات شرکت می باشد که بعد از ثبت این امکان برای کلیه شرکت وجود دارد که در این مقاله توضیحاتی می پردازیم لطفا مطالعه نمایید .

تغییر موضوع شرکت مسئولیت محدود در کرج

مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می شود و موضوع تغییر فعالیت شرکت با مسئولیت محدود در کرج در آن مجمع ذکر می شود و در پایان جلسه صورتجلسه آن نیز تنظیم می گردد دراین مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

تغییر موضوع فعالیت شرکت در کرج

موضوع و مبحث تعیین موضوع شرکت در کرج یکی از مهم ترین و بنیادی ترین مبحث ها در تأسیس و راه اندازی شرکت در کرج است. بعد از ثبت شرکت موضوع فعالیت شرکت نیز امکان تغییر را دارد که در این مقاله مطالبی را مطالعه نمایید

انواع تغییرات شرکت

هر کدام یک از تغییرات شرکت تابع مقررات و قوانینی می باشد که مخصوص به خود است و چارچوب هایی دارد که به خود متعلق می باشد به همین منظور این تغییرات برای رشد و توسعه هر شرکتی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار می باشد.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

پس از ثبت شرکت در کرج این امکان وجود دارد که سهامداران و اعضای هیئت مدیره تصمیم به اعمال تغییراتی در شرکت بگیرند

ثبت تغییر آدرس شرکت در کرج

در برخی مواقع شرکت ها بر اساس دلایلی محل فعالیت خود را در کرج جابجا میکنند در کلیه شرکت ها می توانید با صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تغییر آدرس شرکت در کرج را اعمال نمایید

ثبت تغییرات شرکت چگونه صورت می گیرد ؟

گاهی ممکن است در شرکت الزاماتی به وجود بیاید که نیاز باشد تغییر و تحولاتی در آن صورت بگیرد .مقصود و هدف از دگرگونی ها و تصمیم های شرکت ها تمامی دگرگونی ها و تصمیم های شرکت می باشد

مجمع عمومی فوق العاده چیست ؟

از اجتماع مالکان سهام مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی تشکیل می گردد. در این مقاله می توانید از وظایف مجمع عمومی فوق العاده اطلاعاتی را کسب نمایید .

آگهی تغییرات شرکت سهامی خاص

شرکتهای سهامی خاص در کرج بعد از تاسیس می توانند در مواردی که در اساسنامه قرار دارد تغییراتی نیز اعمال نمایند و الزامی است که این تغییرات آگهی آن بعد از ثبت در اداره ثبت شرکتها منتشر شود.

ورود و خروج شرکای شرکت در کرج

ر زمانی که شرکتی در کرج تاسیس می شود اعضا و شرکایی برای خود انتخاب می نمایند که این اعضا و شرکا می توانند بر اساس دلایلی با شرکت دیگر همکاری نداشته باشندکه در این مقاله می توانید از شرایط لازم ورود و خروج شریک اطلاعات لازم را مطالعه نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟