لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج


در دنیای امروز  بزرگترین مشکل پایتخت مهاجرت به تهران ،می باشد .  جستجوی شغل و درمان متداول ترین دلیلی است  که سبب هجوم افراد به پایتخت می باشد. این تفکر  که در تهران امکانات  و کار وجود دارد – با این که کم است اما وجود دارد- و اگر کسی شایستگی  داشته باشد، می تواند حق خود را بگیرد، جوان شهرستانی را وادار می کند تا به مرکز مراجعه کند  واز آن جایی که  خود را فردی شایسته تلقی می کند ، می آید تا سهم خود را به دست آورد.

با توجه به این که حدود ۲۰۰۰ شرکت، مؤسسه و سازمان دولتی به صورت عمده در تهران وجود دارد و وجودشان هم چندان ضروری و الزامی نمی باشد و هم چنین زیان آور نیز هست، همه اشخاص را با تفکر به این که در پایتخت می توانند شغل پیدا کنند به سوی  مرکز می کشاند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران رسول خادم چنین بیان می دارد که:۲۸ درصد از سهم بازرگانی کل کشور و ۴۳ تا ۴۵ درصد فعالیت بانکی در تهران صورت می پذیرد.

به اعتقاد او اکثر شرکت های دولتی در پایتخت واقع شده اند. این آمارها نشان دهنده ی این است که در سطح کشور تسهیم ناعادلانه مشاغل وجود دارد و  همین امر شوق مردم شهرها و روستاهای دیگر را برای آمدن به تهران را چندین برابر می کند. شایان ذکر است که وقتی وجود داشتن امکانات بهداشتی و درمانی تخصصی و ملاحت های دروغین پایتخت را به دلیل های  قبلی اضافه می کنیم، ملاحظه می شود که چرا و به چه علت ۱۲ درصد از جمعیت کل کشور در تهران زندگی می کنند.

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

در این میان شرکت های اصلی  و موسسه های دولتی و عمومی بزرگ جهت فراهم نمودن  نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز خود را در برقراری ارتباط با شرکت های پیمانکاری در کرج هزینه های جذب سرمایه انسانی را به کمترین مقدار ممکن رسانده است.

انواع شرکت پیمانکاری در آیین نامه معاونت راهبردی نهاد ریاست جمهوری به 11 گروه اصلی تقسیم گردیده است که عبارتند از:

 1. ساختمان.
 2. راه و ترابری.
 3. صنعت ومعدن.
 4. تاسیسات و تجهیزات.
 5. کشاورزی.
 6. آب.
 7. مرمت آثار باستانی.
 8. کاوش های زمینی.
 9. ارتباطات.
 10. نفت و گاز.
 11. نیرو.

اهداف تشکیل شرکت ها پیمانکاری در کرج

جهت درک کردن ‌ این‌ موضوع ‌که‌ چرا شرکت ها فعالیت های‌ خود را برون‌سپاری‌ می‌کنند، می‌توانیم اهداف‌ و منفعت های بدست آمده را به‌ شکل‌ زیر بیان کنیم.

 1. با رعایت‌ کردن  اصول‌ درهزینه‌ها صرفه‌جویی‌ و هم چنین بهتر شدن کیفیت و بیشتر شدن کمیت کارها میسر و امکان پذیر می باشد.
 2. سرعت‌ انجام‌ کارها افزایش می یابد و  بوروکراسی‌ حاکم‌ بر موسسه هاو سامانه‌های‌دولتی‌ حذف می شود
 3. منابع‌ انسانی‌ و دیگر منابع‌ به منظور  تحقق یافتن ‌ اهداف‌ دیگر آزاد می گردد.
 4. رقابت‌ جهت گسترش‌ کیفیت‌ خدمات‌، عملیات‌، افزایش می باید و هزینه های عملیات را کنترل و کاهش می دهد.
 5. سیستم کارمزدی‌ به‌ جای‌ سیستم ‌وقت‌ مزدی خصوصا در موسسه های دولتی صورت می گردد.‌                               

شرایط ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص در کرج

 1. در شرکت سهامی خاص حداقل 3 نفر عضو به همراه 2 نفر بازرس باید وجود داشته باشد.بازرسین نباید از اعضا باشند.
 2.  حداقل سرمایه برای ثبت شرکت پیمانکاری 1.000.000می باشد.
 3. گواهی پرداخت حداقل 35% سرمایه شرکت از بانکی که حساب شرکت در شرف تاسیس در آن جا باز شده است ارائه گردد.
 4. کل سرمایه یا باید پرداخت شود یا ضمانت گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص درکرج

 1. فرم تعیین نام شرکت کامل گردد.
 2.  فرم مشخصات اعضا کامل گردد.
 3. سه رونوشت از اساسنامه شرکت سهامی خاص که به امضای تمام سهامداران در تمامی صفحات رسیده باشد باید ارائه گردد.
 4.  دو رونوشت از اظهارنامه از حسابداری ثبت ارائه گردد.
 5. رونوشت مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه )همه ی سهامداران و بازرسین که برابر با اصل شده است ارائه گردد.
 6. اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری برای همه ی اعضای هیئت مدیره و بازرسین ارائه گردد.
 7.  اقرار نامه ی رسمی باید در دفترخانه اسناد رسمی تنظیم شود.

شرایط ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود در کرج

 1. حداقل اعضای شرکت باید 2 نفر باید باشند.
 2. سرمایه لازم برای ثبت شرکت حداقل 1.000.000 ریال می باشد.
 3.  کل سرمایه یا باید پرداخت شود یا ضمانت گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود در کرج

 1. رونوشت مدارک شناسایی(شناسنامه و کارت ملی) ارائه گردد.
 2. اصل گواهی عدم سوء پیشینه ارائه گردد.
 3.  امضای اقرارنامه امضا شود.
 4.  در صورت نیاز مجوز اخذ و ارائه گردد.

مراحل ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

برای آگاهی و کسب اطلاع در مورد مراحل ثبت شرکت پیمانکاری در کرج می توانید با مشاوران و کارشناسان کرج ثبت در ارتباط باشید و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

انواع شرکت های پیمانکاری در کرج

 1. پیمانکاران کسب و کار (Business Service Provider) : این چنین  پیمانکاران نوعی فعالیت خاص را به صورت کامل ارائه می دهند. مانند بانکداری الکترونیکی.
 2.  پیمانکاران خدمات (Application Service Provider) : این نوع پیمانکاران خدماتی  خاص را  مانند تاسیس و حمایت  از شبکه ی رایانه ای ،محورها، اهداف و ماموریت‌های اصلی سازمان خود را ارائه می دهند .

هرچیزی را به غیر از موارد اصلی سازمان خود و آن چیزی را که  نسبت به آن ها بی‌اهمیت می باشد را می‌توانید به اشخاص دیگر واگذار کنید. مشکلات کار این می باشد که افراد گاهی اوقات با پیمانکاران دیگر نمی‌توانند جور شوند، یا زیاده روی می‌کنند و یا تبذیر می کنند. بازرسی کاملی  بر روی این مطلب داشته باشید.هنگامی  یک رابطه خوب برقرار می‌شود که هر دو طرف از آن منفعت  و برخوردار شوند. در این بین هرچقدر فعالیت های‌ خدماتی‌ اصلی‌ترباشد رابطه‌ برعکس ‌میان پیچیدگی‌، و عدم جدا سازی ‌ و تماس‌ با مشتری‌ و درخواست برای‌ تمایل به واگذاری به دیگران ضعیف‌تر می باشد ‌.

با توجه به  آمار موجود حدود ۲۰۰۰ شرکت خارجی مانند شرکت‌های عمده‌ای نظیر IBM، دل، اینتل، سونی از طریق واگذاری  فعالیت‌های تجاری خود به هندی‌ها به صورتی تماشایی هزینه‌های خود را پایین آورده اند داده‌اند. کشور هند از اشخاص دانش آموخته و نیروهای کار ارزان بسیار بالایی برخوردار می باشد که شرکت‌های خارجی از جمله غول‌های الکترونیک آمریکا  تعداد بسیار زیادی از آن ها را استخدام نموده اند .

جهت مطالعه بیشتر در زمینه اخذ رتبه پیمانکار در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

شرکت های اصلی و موسسه های دولتی و عمومی بزرگ جهت فراهم نمودن نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز خود را در برقراری ارتباط با شرکت های پیمانکاری در کرج هزینه های جذب سرمایه انسانی را به کمترین مقدار ممکن رسانده است

استعلام شماره ثبت شرکت

بعد از اینکه شرکتها در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیدند و کلیه مراحل ثبت را طی نمودند می توانند شماره ثبت را اخذ نمایند . که این شماره ثبت شرکت قابلیت پیگیری و استعلام را دارد .

انواع موسسات غیر تجاری در کرج

موسساتی هستند که در کرج در جهتی تشکیل می شوند که فعالیتهای غیر تجاری انجام می دهند .در این مقاله به مطالعه انواع موسسات غیر تجاری در کرج بپردازید.

نحوه تنظیم صورتجلسه هیئت مدیره شرکت

اعضا هیئت مدیره معمولا بدین صورت انتخاب می شوند که سیاست گذاری و تصمیم گیری های بزرگ سازمان را بر عهده گیرند. هرکدام از اعضا هیئت مدیره خود نماینده شرکت نیز محسوب می شوند

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله مطالبی در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ارائه شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تعاونی در کرج

اشخاص حقیقی و حقوقی جهت انتفاع نیازهای موجود و رشد اقتصادی می توانند با یکدیگر تشکیل شرکت دهند و با همکاری و تعاون بین یکدیگر جهت پیشرفت و بهبود وضع موجود تلاش خواهند کرد.

شرکت چیست ؟

افراد با در نظر گرفتن توانمندی های خود همچون مهارت و تخصص ، سرمایه گذاری و... در جهت دستیابی به سود در کنار یکدیگر گرد آوری شده و شرکت را تشکیل می دهند

انتخاب اسم شرکت در کرج

انتخاب نمودن اسم به منظور ثبت شرکت در کرج یکی از مراحل نخست و مهم ثبت شرکت به شمار می رود. در این مقاله به مطالب مهمی در این مورد پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

آموزش ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود آسان ترین و متداول ترین نوع ثبت شرکت ها در قانون تجارت ایران می‌باشد. در این مقاله آموزش ثبت شرکت با مسئولیت محدود پرداخته می شود

اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج

مرحله تعیین نام یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین مرحله ها در حیطه ثبت شرکت در کرج می باشد در این مقاله می توانید به مطالعه اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج بپردازید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟