لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت مشاوره در کرج


به اعضای حقیقی یا حقوقی که بر روی ایده های عمرانی یا طرح های تعیین شده از جانب کار فرما با منعقد نمودن قرارداد کار و فعالیت،فعالیت می کنندمهندسان مشاور می گویند. این امکان وجود دارد که این کار به شکل ترسیم، پژوهش یا سرپرستی صورت پذیرد.

مهندسان مشاور با به ثبت رساندن شرکت مهندسی مشاور می توانند امور خود را به صورت قانونی تر و رسمی ترانجام دهند و این امکان برای آن ها فراهم می شود تا اشخاص زیادی را به مشتریان ثابت خود واگذار کنند.

با به ثبت رساندن شرکت مشاوره در هر نوع فعالیتی می توان به این مورد دست پیدا کرد. با رجوع نمودن به مجتمع کرج ثبت می توانید از مشاوره های خوب متخصصان و کارشناسان ما بهره مند شوید و با خیالی راحت و آسوده  کلیه فعالیت های  ثبت شرکت خود را به انجام برسانید.

ما تلاش کرده ایم تا در این مقاله شما را با چگونگی ثبت شرکت مشاور و یا به ثبت رساندن شرکت مهندسی مشاور آشنا کنیم،تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ثبت شرکت مشاوره در کرج

شرکت های مهندسی با عنایت به قسم و موضوع فعالیت شرکت و هم چنین نام شرکت با شرکت های دیگر متمایز می باشد. در  مبحث انتخاب نمودن  نام شرکت مهندسی مشاور استفاده نمودن از  کلماتی مانند فنی مهندسی، مهندسی ،گروه مهندسین یا مهندسین امکان پذیر و بدون مانع یا اشکال می باشد. برای آن که بتوانید از هرکدام یک از واژه ها استفاده نمایید بایستی مدارکی به صورت جداگانه ارائه نمایید.

مدارک لازم برای به کار گیری کلمات مهندسی در نام شرکت مشاور در کرج

 گروه مهندسین

به منظور استعمال از این واژه  می بایست  کلیه اعضای شرکت برای ثبت شرکت در کرج و شهرستان های دیگر  مدرک های  مهندسی خود را به موسسه  ثبت شرکت ها تسلیم نمایند.

مهندسی یا فنی مهندسی

به منظور استفاده نمودن از کلمه های مهندسی یا فنی مهندسی تنها  تسلیم  یک مدرک مهندسی یا فنی مهندسی برای  ثبت شرکت کفایت می کند.

مهندسین

واژه  مهندسین جمع  می باشد و جهت به ثبت رساندن شرکت مشاوری که در نام آن از کلمه  مهندسین استعمال گردیده است لازم و ضروری می باشد که  ، بیشتر از یک مدرک مهندسی به موسسه ثبت شرکت ها ارائه گردد.

شایان ذکر است در صورتی که در  نام شرکت از هیچ کدام یک از واژه های مهندسی استفاده نشده باشد  نیازی به ارائه مدرک مهندسی به منظور ثبت شرکت نمی باشد.

ثبت شرکت مشاوره در کرج

موضوع  فعالیت شرکت مشاور تشریح  زیر در اساسنامه در زمان  ثبت ذکر می شود:

 1. مشاوره به منظور  راه اندازی و نصب کلیه  طرح های کاری و…
 2. انجام و اجرای سرپرستی بر طرح ها

برای آن که شرکتی در هر موضوعی قابل ثبت باشد،می توان شرکت را در چارچوب های شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی خاص و یا حتی تضامنیبه ثبت رسانید. مراحل و مدارک لازم جهت ثبت شرکت مهندسی مشاوری در کرج هم مانند دیگر شرکت ها خواهد بود.

از جمله شرایط و مدارک ضروری برای ثبت شرکت به شرح زیر است:

شرایط ثبت شرکت مشاور سهامی خاص در کرج

 1.  به حداقل  ۳ نفر عضو و ۲ نفر بازرس نیاز می باشد.
 2. بایستی حداقل  ۳۵ درصد از سرمایه اولیه شرکت به شکل  نقدی و به اسم  شرکت در بانک واریز شود.
 3. حداقل سرمایه به منظور ثبت شرکت 1.000.000یک میلیون ریال می باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت مشاور در کرج

 1. رونوشت  برابر اصل مدارک شناسایی مثل کارت ملی و شناسنامه ارائه گردد.
 2. اقرارنامه که به امضا رسیده است ارائه گردد.
 3. اصل گواهی عدم سو پیشینه بودن تمامی اعضا ارائه گردد.
 4. در صورتی که موضوع به فعالیت نیاز دارد بایستی مجوز دریافت گردد.
 5. در صورتی که نماینده قانونی کلیه امور را برعهده دارد بایستی وکالت نامه به نام وکیل تنظیم گردد.

شرایط ثبت شرکت مشاور با مسئولیت محدود در کرج

 1. نیازمند به حداقل دو  ۲ نفر عضو می باشد.
 2. حداقل سرمایه 1.000.000یک میلیون ریال می باشد.
 3. ضمانت نامه به منظور  پرداخت تمامی  سرمایه ارائه گردد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت مشاوره با مسئولیت محدود در کرج

 1. رونوشت مدارک شناسایی کلیه اعضای شرکت ارائه گردد.
 2. اصل گواهی عدم سو پیشینه ارائه گردد.
 3. اقرارنامه ای که به امضا رسیده است به موسسه ثبت شرکت ها ارائه گردد.
 4. در صورتی که موضوع فعالیت به مجوز نیاز دارد بایستی مجوز دریافت گردد.
 5. تقاضانامه،اساسنامه و شرکت نامه کامل شود و به موسسه ثبت شرکت ها  ارائه گردد.

مراحل ثبت شرکت مشاوره در کرج

کلیه اشخاص می توانند به سامانه http://irsherkat.ssaa.ir   مراجعه نمایند و تقاضای ثبت و راه اندازی شرکت کنند.

۱. در مرحله نخست شما بایستی اطلاعاتی مانند اطلاعات درخواست کننده ، نام شرکت، موضوع شرکت، آدرس دفتر مرکزی شرکت، سرمایه اولیه شرکت، اشخاص شرکت، سهام و سرمایه هر شخص، مقام  اشخاص با یکدیگر، ارتباط ما بین اشخاص، شعب شرکت، روزنامه و سال مالی، متن صورتجلسه، قید متن اظهارنامه و اساسنامه شرکت، را وارد کنید.

نکته های قابل توجهی که به منظور انتخاب نمودن اسم شرکت وجود دارد به تشریح ذیل است:

نام شرکت بایستی مطابق قوانین و مقررات اسامی خاص انتخاب شود. نام شرکت بایستی دربردارنده ریشه فارسی باشد و در آن از کلمه و عبارت های انگلیسی استعمال نگردد. نام شرکت نبایستی برخلاف شئونات و قوانین و مقررات  انقلاب اسلامی ایران باشد و هم چنین هیچ گونه مغایرتی با آن ها داشته باشد. لازم به ذکر است که از به کار بردن نام های تکراری که در گذشته  به ثبت رسیده اند اجتناب نمایید.

۲. بعد از آن که اطلاعات خواسته شده را در سامانه وارد کردید بایستی منتظر این باشید تا کارشناس مربوطه اطلاعات شما را مورد بررسی و ارزیابی قراردهد و بعد از ان چنانچه در اطلاعات وارد شده هیچ گونه مغایرت،اشکال و یا نقصی وجود نداشته باشد باید با توجه به تقاضای ااره ثبت شرکت ها مدارک را به این اداره ارسال کنید.

۳. در این مرحله شما بایستی یک پرینت از ورقه های  چاپی در سامانه تهیه و تدوین  نمایید و ذیل آن را کلیه اعضای شرکت بایستی امضا نمایند. پس از آن مدارک لازم را به وسیله  پست به شکل  سفارشی به آدرس ذکر شده در تایید نامه پذیرش ارسال نمایید. بعد از آن که مدارک را ارسال کردید بایستی شماره مرسوله را در سامانه اداره ثبت شرکت ها وارد کنید.

۴.. در صورتی که در مدارک ارسال شده هیچ گونه نقصی وجود نداشته باشد کارشناس مربوطه به منظور تهیه پیش نویس آگهی ثبت مبادرت می نماید.در این صورت شخص درخواست کننده  بایستی با به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به منظور دریافت مدارک  ثبتی و هم چنین به امضا رسانیدن ذیل دفتر ها به اداره ثبت شرکت ها رجوع کنند.

۵.‌ پس از آن که  کلیه مرحله ها مورد تایید واقع گردید و شماره ثبت دریافت شد می بایست آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی ثبت نمایید.در این صورت هزینه چاپ و انتشار آگهی به صورت اینترنتی پرداخت می گردد.

۶. بعد از آن که آگهی در روزنامه رسمی چاپ و منتشر شد شما قادر می باشید فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کنید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با کرج ثبت تماس حاصل نمایید،مشاوران و کارشناسان ما در کرج ثبت آماده ارائه خدمات ثبتی اعم از ثبت شرکت مشاوره در کرج می باشند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

آموزش ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود آسان ترین و متداول ترین نوع ثبت شرکت ها در قانون تجارت ایران می‌باشد. در این مقاله آموزش ثبت شرکت با مسئولیت محدود پرداخته می شود

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت ها در کرج به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با تسلیم صورتجلسه و مدارک لازمه امکان پذیر می باشد. در این مقاله به مطالعه مدارک مورد نیاز ثبت تغییرات شرکت در کرج بپردازید .

آگهی کاهش سرمایه

گاهی ممکن است ضرر و زیان وارده بر شرکت، قدری باشد که حداقل نصف سرمایه‌ی شرکت را از بین ببرد، در این مواقع مجبور به کاهش سرمایه به طور اجباری بوده و در غیر این صورت با انحلال شرکت مواجه خواهیم شد.

ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج

می توان تشکیل شرکت عمرانی ساختمانی را یکی از مهمترین راه های شروع به فعالیت های بزرگ و پر منفعت برای فعالان و متخصصان این حوزه دانست.

شرایط تعیین نام شرکت در کرج

از آن جایی که تعیین نام شرکت برای کرج موضوع بسیار مهمی می باشد ما سعی کرده ایم که در این مقاله مطالبی کوتاه و مفید را برای شما ارائه دهیم با ما همراه باشید

انتخاب اسم شرکت در کرج

انتخاب نمودن اسم به منظور ثبت شرکت در کرج یکی از مراحل نخست و مهم ثبت شرکت به شمار می رود. در این مقاله به مطالب مهمی در این مورد پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

آئين نامه ثبت مؤسسات غير تجاری

جهت تاسیس موسسات غیرتجاری در ابتدا باید از آیین نامه ثبت موسسات غیرتجاری اطلاعات لازم در مورد ماده های مصوبه قانون داشته باشید که در این مقاله به آن پرداخته می شود

چگونگی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

در این مقاله به چگونگی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

وظایف مجمع عمومی فوق العاده

مجمع عمومی فوق العاده به منظور رسیدگی و تصمیم گیری درباره کارها و شرایط فوق العاده که تصمیم گیری در مورد آن ها از عهده اختیار و صلاحیت مجمع عمومی خارج باشد، تشکیل می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

در صورت ثبت شرکت با موضوع بازرگانی آن شرکت بازرگانی به حساب می آید در این مقاله به توضیحاتی در مورد شرایط و مدارک و مراحل ثبت شرکت بازرگانی در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟