لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت تغییرات شرکت در کرج


زمانی که یک مؤسس تصمیم به ثبت شرکت در کرج می نماید قوانین را برای شرکت تعیین می نماید که این قوانین و شرایط در اساسنامه شرکت درج شده است حفظ تداوم و پایدار ماندن قوانین شرکت منوط بر تغییراتی است که باید در شرکت انجام شود. در نتیجه شرکتهایی که باید در جهت تحولات اقتصادی گام بردارند بهتر است چهارچوب و قوانینی که در اساسنامه قید گردیده تغییراتی را اعمال نمایند که در جهت پیشرفت آن شرکت باشد.

ثبت تغییرات شرکت در کرج

هر تغییری که در شرکت انجام می شود باید بر اساس موارد اساسنامه به اداره مرجع ثبت شرکتها اطلاع رسانی شود و ثبت گردد .باید این مورد را در نظر گرفت که ثبت تغیرات شرکت در کرج باید به یکی از صورت های ذیل برگزاری یکی از مجامع از جمله : مجمع عمومی فوق العاده و یا هیأت مدیره که با تنظیم صورتجلسه همراه است ثبت گردد.

مطابق ماده( 200 ق . ت) ثبت تغییرات شرکت، تغییراتی که در ذیل در شده است است باید ثبت شود

 • تغییرات در اساسنامه شرکت.
 • تمدید کردن مدت شرکت، زاید بر مدت مقرر شده.
 • منحل شدن شرکت، در مواقعی که انحلال شرکت توسط به پایان رسیدن مدت شرکت باشد.
 • تغییر کردن نام شرکت.
 • ورود و خروج شریک در شرکت.

در زمانی که در ثبت تغییرات شرکت کوتاهی نمایید و یا هرگونه پنهان کاری در اطلاعاتی که ضرر و زیان را در پی داشته باشد موجب می شود که شخص موسس پاسخگو باشد و عدم ثبت کردن مراتب تغییرات شرکت مسئولیت آن رد خواهد شد و خسارت های فراوانی برای شرکت را در پی دارد.

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت در کرج

 • ارائه مدارک شناسنامه و کارت ملی اعضا و بازرسین و سهامدارن الزامی است که برابر اصل شده و مدارک هویتی افراد جدید الورود و یا خارج شده.
 • اعلام تعداد سهام شرکت اعضای قدیم و اعضا جدید.
 • اسامی اشخاصی که حق امضا دارند.
 • درج آدرس و کدپستی.
 • درج سمت اعضای جدید و قدیم.
 • ارائه نسخه کپی از آخرین تغییرات شرکت.
 • ارائه مبلغ سرمایه و ارزش ریالی.
 • ارائه کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای اعضا و مؤسسین.
 • ارائه برگه مالیات دارایی در صورت وجود نقل و انتقال سهام.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

برای ثبت تغییرات شرکت در کرج نخست توسط هیأت مدیره و یا مجمع عمومی فوق العاده کلیه تغییرات شرکت بررسی و ارزیابی می شود و پس از آن باید صورتجلسه آن تنظیم گردد که اعضا ذیل آن را امضا نموده باشند. پس از آن باید صورتجلسه را بر اساس موضوع تغییراتی که در مجمع تصمیم گیری شده تنظیم نمایند. بنابراین در ابتدا تشکیل مجمع عمومی عادی یا بطور فوق العاده متناسب بودن آن با نوع تغییراتی که باید اعمال شود. سپس صورتجلسه تنظیم شده را باید در اداره ثبت شرکتها ثبت نمایید. می توان صورتجلسه را از طریق سامانه اداره ثبت شرکتها ثبت نمود و بعد از ورود به سامانه اداره ثبت شرکتها بر اساس فرم های ارائه داده شده کلیه اطلاعات را تکمیل نموده و در پایان کدرهگیری از سامانه دریافت نموده و پرینت از آن دریافت گردد. پس از آن تمامی مدارک لازم به اداره مرجع ارسال می شود سپس باید هزینه های مربوط به ثبت صورتجلسه پرداخت گردد. سپس هزینه روزنامه ی رسمی باید به وسیله درخواست کننده پرداخت شود. پس از آن آگهی قوه قضاییه دریافت می شود و درنهایت روزنامه رسمی اخذ می گردد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با کرج ثبت در ارتباط باشید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ رتبه پیمانکاری در کرج

جهت رتبه بندی شرکتهای پیمانکار در کرج در واقع ملاک اصلی تعداد مشخص نیروهای فنی و مهندسی حاضر در هیئت مدیره یک شرکت می باشد .

ثبت تغییرات شرکت در کرج

نتیجه شرکتهایی که باید در جهت تحولات اقتصادی گام بردارند بهتر است چهارچوب و قوانینی که در اساسنامه قید گردیده تغییراتی را اعمال نمایند که در جهت پیشرفت آن شرکت باشد.

روند دریافت کد اقتصادی در کرج

کد اقتصادی جزءلازمه ی هر شرکت است و گرفتن آن الزامی می باشد.می توانید جهت اقدام به اخذ کداقتصادی مقاله فوق را مطالعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید .

تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود در کرج ، عبارت است از شرکتی که متشکل از دو یا چند نفر به منظور انجام امور تجاری می باشد و هر کدام یک از شرکا بدون این که سرمایه آن ها به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟