لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت آنلاین شرکت در کرج


در شرایط کنونی به علل مختلف، رغبت و علاقه اشخاص حقیقی به انجام فعالیت­های اقتصادی، در کنار شخصیت فرضی شرکت­های تجاری در کرج فزونی یافته است و حتی می­توان عنوان کرد در خصوص فعالیت­های بزرگ به یک الزام و ضرورت تبدیل شده است. بر این اساس خواندن مطالب و کسب اطلاعات در مورد چگونگی شکل گیری و ثبت شرکت، از جمله اقدامات ابتدایی در ایجاد شرکت­ های تجاری محصوب می­ شود.

ثبت آنلاین شرکت در کرج

 امروزه با توجه به گسترش ابزار فناوری و تاکید بر الکترونیکی شدن امور به دلایل مختلف، در خصوص ثبت شرکت­ها نیز مانند سایر فعالیت­ ها، بیشتر اقدامات در زمینه فرایند تقاضا ثبت شرکت در مرجع ثبت شرکت­ها، از طریق مراجعه کردن به پایگاه اطلاع رسانی اداره ثبت شرکت­ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir و کامل نمودن فرم مربوطه، امکان پذیر است و افراد از این طریق می ­توانند نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایند. بی تردید الکترونیکی شدن اظهار درخواست ثبت شرکت، صرفه جویی در هزینه و زمان تقاضاکنندگان را به دنبال خواهد داشت.

در مقاله حاضر، مراحل و روند ثبت اینترنتی شرکت در کرج مورد بررسی قرار گرفته است و توضیحات لازم در این خصوص ارائه خواهد شد. خوانندگان محترم علاوه بر مطالعه مطالب نوشته شده، می توانند به وسیله تماس با مشاورین با تجربه و خبره  کرج ثبت،از مشاوره تخصصی و رایگان این مجموعه بهره مند گردند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت آنلاین شرکت در کرج

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی عام در کرج

 1. اساسنامه شرکت در دو نسخه ارائه گردد.
 2. اظهارنامه شرکت در دو نسخه ارائه گردد.
 3. صورتجلسه ای که در مجمع عمومی مؤسسین تنظیم شده است در دو نسخه ارائه داده شود.
 4. صورتجلسه هیئت مدیر در دو نسخه ارائه گردد .
 5. در روزنامه ای که آگهی دعوت مجمع عمومی انتشار می یابد قید شود.
 6. مدارک شناسایی مدیران ارائه گردد.
 7. گواهی بانک مبنی بر آن که 35 درصد از سرمایه شرکت در بانک سپرده شود  باید ارائه گردد.
 8. مجوز های لازم برای نوع فعالیت های شرکت که باید ااز مراجع ذی صلاح این مجوز اخذ  و ارائه گردد .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 1. ارائه اظهارنامه های شرکت 2 سری از آن.
 2. ارائه اساسنامه شرکت 2 سری از آن.
 3. ارائه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین 2 سری از آن.
 4. ارائه صورتجلسه هیأت مدیره با امضای مدیران انتخاب شده.
 5. ارائه مدارک هویتی کارت ملی و شناسنامه کپی برابر اصل دفاتر اسناد رسمی،اعضا و سهامداران و بازرسین.
 6. گواهی از بانک که 35 درصد از مبلغ سرمایه را در بانک سپرده نماید اخذ و ارائه گردد.
 7. در صورت وجود آورده شرکت به صورت منقول و غیر منقول تقویم نامه کارشناس رسمی دادگستری باید ارائه شود.
 8. در صورت اینکه سرمایه شرکت از اموال غیر منقول باشد اصل سند مالکیت باید ارائه داده شود .
 9. ارائه ی اقرارنامه ی همه ی اعضا ی هیات مدیره مبنی بر اینکه کارمند رسمی دولت نیستند و مدیر عامل مبنی بر اینکه در شرکت دیگری سمت مدیریت عامل را دارا نیست.
 10. ارائه و اخد گواهی عدم سوء پیشینه کیفری از اعضا هیئت مدیره و بازرسین
 11. ارائه وکالت نامه امضا شده.
 12. ارائه  قیم نامه بدین صورت که اعضایی وجود داشته باشد که دارای اهلیت نباشد .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 1. ارائه تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در 2 نسخه.
 2. ارائه شرکتنامه در 2 نسخه.
 3. ارائه اساسنامه شرکت در دو نسخه.
 4. ارائه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره در 2 نسخه.
 5. مدارک هویتی اعضا و شرکا و مدیران.
 6. ارائه و اخذ مجوزهای لازم فعالیت شرکت.

در شرکت با مسئولیت محدود شرکتنامه قراردادی می باشد که در میان اعضا و اشخاص بسته می شود.تمایز شرکت با مسئولیت با محدود در این می باشد که در شرکت با مسئولیت محدود پذیره نویسی وجود ندارد هم چنین بایستی موضوع فعالیتی که شرکت با مسئولیت محدود دارد طبق قانون باشد.

مدارک مورد نیاز برای شرکت تضامنی در کرج

 1. تقاضانامه در دو برگ ارائه گردد.
 2. شرکتنامه در دو برگ ارائه گردد.
 3. اساسنامه در دو رونوشت ارائه گردد.
 4. رونوشتی از مدارک شناسایی شرکا و اعضا ارائه گردد.
 5. مجوز های فعالیتی از نهادهای ذی صلاح اخذ و ارائه گردد.

در شرکت نامه ی شرکت های تضامنی شرکا بایستی شرکتنامه ای را تهیه و تنظیم کنند هم چنین باید در آن همه ی حقوق و وظایف و اختیاراتی که شرکا باید در برداشته باشند قید شده باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تعاونی در کرج

برای ثبت شرکت تعاونی در کرج باید مدارکی که در ذیل ذکر شده اند در 4 رونوشت ارائه گردد:

 1. اساسنامه ی مصوب مجمع عمومی.
 2. دعوتنامه تشکیل نخستین مجمع عمومی عادی.
 3. درخواست را به صورت مکتوب ارائه دهد.
 4. از وزرات تعاون مجوزهای لازمه را اخذ نمایید و طرح پیشنهادی را ارائه دهید.
 5. مطابق اساسنامه شرکت مقدار لازم تأدیه سرمایه پرداخت و رسید آن ارائه گردد.
 6. موافقت نامه ی تشکیل شرکت یا اتحادیه(تبصره ی ماده ی 51)
 7. مجوز ثبت شرکت یا اتحادیه (بند 28 ماده ی 66 و بند 4 ماده ی 51)
 8. مدارک دعوت تشکیل اولین جلسه ی مجمع عمومی عادی ( موضوع بند 2 ماده ی 32)

مراحل ثبت اینترنتی شرکت در کرج

در ابتدا ورود به سامانه ثبت شرکت­ها :

برای ثبت شرکت به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه نمایید. مراحل کامل نمودن اطلاعات در سامانه عنوان شده به ترتیب ذیل می باشد:

1. اطلاعات مربوط به متقاضی را کامل نمایید.

مواردی همچون نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و.. متقاضی تأسیس شرکت یا مؤسسه / تابعیت متقاضی /  چنانکه متقاضی ایرانی باشد وارد کردن شماره ملی و چنانکه غیر ایرانی باشد وارد کردن شماره گذرنامه / درج  سمت متقاضی، باید تکمیل و قید شود.

2. نام و نوع شرکت را تعیین نمایید.

در این بخش لازم است بر اساس اولویت، 5 نام را برای شرکت انتخاب کنید تا از میان نام­های عنوان شده یکی مورد تایید قرار گیرد. انتخاب نام الزامات ویژه خود را دارد.

نام­های در نظر گرفته شده برای شرکت لازم است شرایط ذیل را داشته باشد:

 1.  از معنا و مفهوم برخوردار باشد.
 2.  با فرهنگ اسلامی همخوانی و سازگاری داشته باشد.
 3.  قبلاً جایی ثبت نشده باشد.

پس از درج اطلاعات در سامانه و تکمیل کادرهای مشخص شده، در مرحله بعد به شما یک کد رهگیری ارائه می­شود. داشتن این کد باعث می­گردد تا شما بتوانید بدون مراجعه­ی حضوری به اداره ثبت شرکت­ها، فقط به وسیله وارد نمودن این کد در سامانه فوق الذکر، در جریان روند و فرایند ثبت قرار بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

لازم به ذکر است یکی از با اهمیت­ترین اقداماتی که در روند ثبت شرکت انجام می­شود، انتخاب نام شرکت است. نام شرکت باید ویژگی­هایی داشته باشد. به عبارتی می­توان گفت نام شرکت باید در برگیرنده خلاقیت و نمایانگر و شناساننده کسب و کار شما باشد.

برای اقدام موثر در این زمینه شما می­توانید از کارشناسان مجرب و توانمند ” کرج ثبت ” کمک و راهنمایی دریافت کنید تا شرکت تازه تاسیس شده شما بتواند نتایج خوبی برای شما در بر داشته باشد.

3. موضوع شرکت را قید نمایید.

در مرحله بعد یکی از نیازهای اطلاعاتی شما، مدت و موضوع فعالیت است. لازم است شما پیرامون این نوع اطلاعات از قبل با شرکای خود مشورت نمایید. برای تعیین زمان فعالیت شرکت، از 2گزینه «محدود» یا «نامحدود» باید یکی را انتخاب نمایید. برای آنکه شما در انتخاب موضوع فعالیت به سهلی و آسانی اقدام نمایید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید، سامانه لیستی را در اختیار شما می­گذارد. به عنوان نمونه فعالیت­های علمی، آموزشی و پژوهشی و… در این لیست قرار داده شده­اند. فراموش نکنید که بعضی از فعالیت­ها و اقدامات به مجوز نیاز دارند که برای ثبت شرکت هم لازم است آن را تهیه نمایید.

4. نشانی شرکت را مشخص کنید.

این بخش تحت عنوان «با مشخصات مرکز اصلی» در پایگاه اطلاع رسانی مشخص شده است. در این قسمت  باید آدرسی در خصوص مکان دفتر شرکت ارائه دهید، به علاوه شماره تماس و کدپستی را نیز مطرح نمایید. چنانچه تا کنون مکانی را برای فعالیت شرکت تعیین نکرده­اید، این امکان برای شما وجود دارد که نشانی منزل خود یا یکی از شرکا را در این قسمت درج نمایید. یادآوری می­شود کلیه اسناد و مدارکی که از سوی اداره ثبت شرکت­ها برای شما فرستاده می­شود به همین نشانی که شما درج می­نمایید، ارسال خواهد شد.

5. سرمایه شرکت را قید نمایید

در قسمت «سرمایه شخص حقوقی» پایگاه اطلاع رسانی اداره ثبت شرکت­ها، لازم است تکلیف میزان سرمایه شرکت را تعیین کنید. در شرکت­های سهامی، تعداد سهم و ارزش اسمی آن نیز در این فرم درج می­شود. برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود، حداقل 100هزار تومان سرمایه لازم است. با این وجود، مبلغ سرمایه اولیه تا حدی نمایانگر اعتبار شرکت است. بر این اساس، برخی جهت شروع فعالیت شرکت سرمایه­ای به میزان 10میلیون تومان مد نظر قرار می­دهند.

6. معرفی شرکا

پس از انجام مراحل قبل، اکنون لازم است در فرمی که در مرحله بعد در مقابل شما قرار داده می­شود مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را قید نمایید. چنانچه تعداد این افراد بیشتر از 150نفر باشد لازم است فرمی را که از قبل در پایگاه اطلاع رسانی قرار داده شده است، دریافت نمایید و اسامی و مشخصات افراد را در آن قید کنید. در این مرحله اطلاعات شناسنامه­ای و همین طور آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می­گردد.

7. سهام شرکا را مشخص کنید.

اقدام بعدی، وارد کردن اطلاعات مرتبط با سهام و سرمایه شرکاء است، با انتخاب نام هر یک از اعضاء، تعیین می کنید که این فرد چه تعداد سهام در اختیار دارد. «نوع سهام» در واقع گزینه­ای است که از طریق آن نقدی یا غیر نقدی بودن سرمایه تعیین می­شود. در مراحل بعدی سمت اشخاص و ارتباط آنها با یکدیگر در فرم­های تعیین شده ثبت می­شود. در خصوص عبارت ارتباط اشخاص با یکدیگر، مشخص بودن وکیل، موکل و قیم قانونی و …در ارتباط با شرکا و اعضای شرکت مد نظر می­باشد.

8.معرفی شعبه ­های شرکت

اگر مد نظر است شرکت شما علاوه بر دفتر مرکزی شعبه­هایی در مکان­های مختلف داشته باشد، باید در فرم مربوط به این قسمت، مشخصات شعب تعیین شده قید شود. چنانچه تا کنون تکلیفی برای این موضوع از سوی سهامداران مشخص نشده باشد، این امکان وجود دارد که معرفی شعب را در زمان دیگری انجام داد و در فرم قسمت شعب، گزینه مرتبط با نداشتن شعب را انتخاب نمایید. بعد از مشخص نمودن تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص در آن،  لازم است به موضوع تعیین سال مالی شرکت بپردازید و در مرحله بعد فرم مرتبط با صورتجلسه را تکمیل نمایید.

9.اساسنامه را ارائه دهید.

بعد از آنکه اطلاعات شما مورد تایید قرار گرفت، از شما خواسته می­شود که اساسنامه و شرکتنامه را در پایگاه اطلاع رسانی بارگذاری نمایید. لازم به توضیح است که اساسنامه و شرکتنامه شرکت ها، دارای فرم­های پیش فرضی هستند که تنها شما لازم است آنها را پر کنید و در آخر چنانچه بخواهید می­توانید قوانین خاص شرکت خودتان را به آن بیافزایید. اکنون لازم است تصویری از اساسنامه خود که با اصل مطابقت داده شده است را در پایگاه اطلاع رسانی اداره ثبت شرکت­ها بارگذاری نمایید.

10.تایید مدارک

در مرحله آخر با در نظر گرفتن نوع شرکت، مدارکی که لازم است متقاضی ارائه کند نشان داده شده است و لازم است گزینه تأیید مدارک مورد نیاز را که متقاضی باید آنها را تهیه کند، علامت زده شود.

کار اصلی شما در سامانه در این مرحله به اتمام می­رسد و فقط لازم است منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت­ها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال نمایید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای با مشاوران و کارشناسان کرج ثبت در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله مطالبی در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ارائه شده است مقاله را بخوانید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در کرج

در این مقاله به مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در کرج پرداخته شده است.مقاله را بخوانید و اطلاعات خود را بالا ببرید.

تبدیل شرکت سهامی عام به خاص در کرج

لایحه ی اصلاح قانون تجارت ،تبدیل شدن اختیاری شرکت سهامی خاص را به عام ،به طور مفصل مورد بیان قرار داده است و مقررات لازم را به منظور عملی ساختن آن ارائه می دهد.

اسامی شرکت بازرگانی در کرج

انتخاب نام شرکت یکی از ابزار های اساسی در موفقیت شرکت ها به حساب می آید به همین دلیل در ثبت نام شرکت بازرگانی در کرج باید بیشترین دقت و حوصله صرف کرد تا بعد از ثبت آن با مشکلی مواجه نشوید.

مجمع عمومی عادی چیست ؟

در کلیه شرکت ها بایستی تصمیم های کلی که توسط مدیران گرفته شده است و هم چنین راه و روش های سالیانه به ابلاغ و تصویب شرکا برسد دارندگان سهام هم تمایل دارند از کارهای کلی شرکت ها اطلاعاتی را داشته باشند.

مزایای ثبت شرکت در کرج

تاسیس شرکت در کرج بر مبنای اختیار آزاد شرکاء است و به اخذ اجازه ی قبلی از سوی مقامات اداری مستلزم نمی باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای ثبت شرکت در کرج مقاله را بخوانید.

شرایط تعیین نام شرکت در کرج

از آن جایی که تعیین نام شرکت برای کرج موضوع بسیار مهمی می باشد ما سعی کرده ایم که در این مقاله مطالبی کوتاه و مفید را برای شما ارائه دهیم با ما همراه باشید

استعلام شماره ثبت شرکت

بعد از اینکه شرکتها در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیدند و کلیه مراحل ثبت را طی نمودند می توانند شماره ثبت را اخذ نمایند . که این شماره ثبت شرکت قابلیت پیگیری و استعلام را دارد .

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

شرکت سهامی عام در کرج از زمره شرکتهای بزرگ می باشد که میتواند سهام شرکت را به دیگران واگذار نماید و پس از اعلام پذیره نویسی مردم به بانک مراجعه کرده و برگه ی تعهد سهام را اخذ کرده امضا می نمایند

تغییر نام شرکت در کرج

انتخاب نام شرکت در کرج یکی از نکته های مهم در هنگام تاسیس و راه اندازی شرکت می باشد. که این امکان وجود دارد بعد از ثبت شرکت نیز تغییرنام شرکت نیز انجام شود که در این مقاله نیز توضیحات لازمه داده شده است

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟