لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت تغییرات شرکت چگونه صورت می گیرد ؟


گاهی ممکن است در شرکت الزاماتی به وجود بیاید که نیاز باشد تغییر و تحولاتی در آن صورت بگیرد .مقصود و هدف از دگرگونی ها  و تصمیم های  شرکت ها تمامی دگرگونی ها و تصمیم های شرکت می باشد که ضمن  مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده یا در جلسه های  هیأت مدیره با توجه به الزامات و احتیاج هایی  انجام می شود.

ثبت تغییرات شرکت چگونه صورت می گیرد ؟

در صورتی که شرکتی می خواهد به صورت مصادف در شرکت چندین تغییر را از قبیل  تغییر آدرس، تغییر در سهام و… را به وجود بیاورد بایستی به صورت تک تک  برای هر کدام یک صورتجلسه تنظیم نماید و به خاطر هر کدام از آن ها به صورت تک تک مطاوعت دریافت نماید و چنانچه  صورت جلسه ای بدون قبولی  اینترنتی به همراه صورت جلسه هایی  که در پایگاه  قبول  شده اند محول  شود صورتجلسه هم  مردود می گردد. صورت جلسه ها  بایستی مطابق نوع شرکت انتخاب گردند. متن صورتجلسه ای که در پایگاه تایپ شده است بایستی با متن صورت جلسه ای که به موسسه ثبت شرکت ها ارائه شده است مطابقت و عینا مثل خودش باشد.

ثبت تغییرات شرکت

به منظور ابلاغ تقاضای ثبت تغییرات شرکت  ، در مرتبه ی نخست بایستی اطلاعات مربوط  را در پایگاه  موسسه  ثبت شرکت ها  وارد کنید. مرحله های  ثبت اینترنتی صورت جلسه تغییرات شرکت ها به شرح ذیل می باشد :

تکمیل اطلاعات شرکت

در این قسمت بایستی شناسه ملی شرکت را در کادر  مربوطه وارد نمایید  و در صورتی که  شناسه ملی را در اختیار ندارید شماره ثبتی را که در اساسنامه شرکت یا صورت جلسه تأسیس وجود دارد را وارد نمایید  و نوع شرکت مربوطه را انتخاب کنید.

تکمیل اطلاعات جلسه

در این مرحله بایستی نوع صورتجلسه را معین  نمایید . بایستی به این نکته توجه داشته باشید که نوع صورتجلسه بر حسب  نوع شرکت متمایز می باشد.مرجع  جلسه ( حضور تمامی یااکثریت اعضا) هم  تعیین شده و نام و نام خانوادگی و… مشخصه های  درخواست کننده  به منظور ابلاغ رسانی در این قسمت وارد گردد. عنوان درخواست کننده ( وکیل یا اصیل بودن) تاریخ جلسه، ساعت شروع و پایان جلسه و هم چنین پیشی   و دیر شدن ساعت های  جلسه ها  در یک روز هم  در این صفحه بایستی تعیین و کامل گردد.هم چنین  در این مرحله  می توان با انتخاب نمودن  گزینه قبول محدود  شماره دسترسی 19 رقمی را اخذ کرد.

درج تصمیمات جلسه

تصمیم های جلسه مطابق  با نوع جلسه در این صفحه وارد می گردد و در صورتی که در یک جلسه چندین  تصمیم گرفته شود بایستی  از فهرست  نوع تصمیم را تعیین نموده  و بر روی گزینه افزودن تصمیم جلسه کلیک کرد.

وارد نمودن نام های درخواستی

با توجه به چیدمان نام ها اولویت را تعیین می کنیم بعد از آن  در کادر مربوطه نام مورد نظر را وارد می نماییم. توجه داشته باشید که اسم های  پیشنهادی نبایستی از 5 اسم بیشتر باشد.

قید افراد جلسه، عنوان افراد و ارتباط افراد جلسه

– اشخاص جلسه

این امکان وجود دارد که  فردی  به عنوان وکیل یا نماینده در جلسه وجود داشته باشد بر همین مبنا بایستی افرادی که در حلسه وجود دارند را همراه با عنوان آن ها تعیین نماییم. در قسمت تابعیت شخص، بایستی  دقت نمود  در صورتی که شخص  ایرانی می باشد  شماره ملی و در صورتی که  غیر ایرانی می باشد   شماره گذرنامه  وارد گردد و درصورتی که فرد ، شخص حقوقی باشد مواردی از قیبل: نام شخص، شناسه ملی و شماره ثبت رابایستی وارد کرد.

سمت اشخاص

در این مرحله بایستی مقام اشخاص مشخص گردد. یعنی انتخاب از میان  افراد  جلسه و بعد از آن عنوان  در شرکت و بعد از آن عنوان در جلسه.

ارتباط اشخاص جلسه

در این قسمت بایستی نخست  نماینده یا وکیل را تعیین کرده و بعد از آن نوع نمایندگی و بعد از آن متعهد انتخاب می گردد.

در برخی از مواقع موسسین تجربه کافی در زمینه ثبت تغییرات شرکت را ندارند و گروه کرج ثبت با کادری باتجربه در این زمینه بهترین راهنمای شما خواهند بود و میتوانید جواب سوالات خود را براحتی دریافت نمایید. 

مدارک مورد نیاز به منظور ثبت تغییرات شرکت

در این قسمت مدرک هایی را که درخواست کننده با عنایت به تصمیم های گرفته شده و نوع صورتجلسه بایستی ارائه نماید نمایش داده می شود که بایستی آن ها را تهیه و تدوین و تسلیم نماید و بعد از باید  گزینه پذیرش مدرک هایی  مورد نیاز را انتخاب کرد.

متن صورتجلسه و پذیرش نهایی

در این مرحله بایستی متن صورتجلسه را به صورت دقیق و با دقت کافی تایپ نمود و در صورتی که در اطلاعات وارد شده هیچ گونه اشکال و یا ایرادی وجود نداشته باشد بایستی بر روی گزینه تایید نهایی کلیک نمود. پس  از تایید  اینترنتی به وسیله سامانه و دریافت  تصدیق نامه تایید ، درخواست کنندگان بایستی رونوشت های اصلی صورت جلسه های تنظیم شده و پیوست آن ها را همراه با نسخه  شناسنامه و کارت ملی اشخاص حاضر در جلسه و وکالت نامه وکیل به وسیله پست ارسال کنند. آخرین مرحله ثبت تغییرات اینترنتی شرکت ارسال نمودن مدارک به موسسه ثبت شرکت ها و تصدیق قبولی می باشد.

در پایان ،  شایان ذکر است که درخواست کنندگان محترم  قادر می باشند به وسیله همین پایگاه روال ثبت تغییرات شرکت را  رد جویی کنند.

منحل شرکت باید با تشریفات اداری صورت گیرد . انحلال شرکت نوعی از تغییرات شرکت محسوب می شود جهت اطلاع از ثبت انحلال شرکت می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات شرکت چگونه صورت می گیرد ؟

گاهی ممکن است در شرکت الزاماتی به وجود بیاید که نیاز باشد تغییر و تحولاتی در آن صورت بگیرد .مقصود و هدف از دگرگونی ها و تصمیم های شرکت ها تمامی دگرگونی ها و تصمیم های شرکت می باشد

تغییر موضوع شرکت مسئولیت محدود در کرج

مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می شود و موضوع تغییر فعالیت شرکت با مسئولیت محدود در کرج در آن مجمع ذکر می شود و در پایان جلسه صورتجلسه آن نیز تنظیم می گردد دراین مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

ثبت تغییر آدرس شرکت در کرج

در برخی مواقع شرکت ها بر اساس دلایلی محل فعالیت خود را در کرج جابجا میکنند در کلیه شرکت ها می توانید با صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تغییر آدرس شرکت در کرج را اعمال نمایید

ثبت انحلال شرکت

شرکتها بر اساس مواردی دیگر قادر به فعالیت نمی باشند در این مورد به اصطلاح می گویند که شرکت منحل شده است. انحلال شرکت از موارد مهم تغییرات شرکت می باشد که بعد از ثبت این امکان برای کلیه شرکت وجود دارد که در این مقاله توضیحاتی می پردازیم لطفا مطالعه نمایید .

ثبت تغییرات شرکت در کرج

نتیجه شرکتهایی که باید در جهت تحولات اقتصادی گام بردارند بهتر است چهارچوب و قوانینی که در اساسنامه قید گردیده تغییراتی را اعمال نمایند که در جهت پیشرفت آن شرکت باشد.

انواع تغییرات شرکت

هر کدام یک از تغییرات شرکت تابع مقررات و قوانینی می باشد که مخصوص به خود است و چارچوب هایی دارد که به خود متعلق می باشد به همین منظور این تغییرات برای رشد و توسعه هر شرکتی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار می باشد.

تغییر موضوع فعالیت شرکت در کرج

موضوع و مبحث تعیین موضوع شرکت در کرج یکی از مهم ترین و بنیادی ترین مبحث ها در تأسیس و راه اندازی شرکت در کرج است. بعد از ثبت شرکت موضوع فعالیت شرکت نیز امکان تغییر را دارد که در این مقاله مطالبی را مطالعه نمایید

ورود و خروج شرکای شرکت در کرج

ر زمانی که شرکتی در کرج تاسیس می شود اعضا و شرکایی برای خود انتخاب می نمایند که این اعضا و شرکا می توانند بر اساس دلایلی با شرکت دیگر همکاری نداشته باشندکه در این مقاله می توانید از شرایط لازم ورود و خروج شریک اطلاعات لازم را مطالعه نمایید .

مجمع عمومی فوق العاده چیست ؟

از اجتماع مالکان سهام مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی تشکیل می گردد. در این مقاله می توانید از وظایف مجمع عمومی فوق العاده اطلاعاتی را کسب نمایید .

آگهی تغییرات شرکت سهامی خاص

شرکتهای سهامی خاص در کرج بعد از تاسیس می توانند در مواردی که در اساسنامه قرار دارد تغییراتی نیز اعمال نمایند و الزامی است که این تغییرات آگهی آن بعد از ثبت در اداره ثبت شرکتها منتشر شود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟