لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت معماری در کرج


معماری جزو امورات و فعالیتهایی می باشد که تلفیقی از هنر و طراحی و مهندسی است و به سبک و طریق ساخت و ساز بناها و فضاهای شهری و طراحی محوطه های درونی و بیرونی می پردازد. همچنین در زیبا سازی شهری نیز تأثیر گذار است. با در نظر گرفتن توسعه ساخت و ساز و نیاز روز افزون جامعه به چنین فعالیتهایی ثبت شرکتهای معماری مورد توجه بسیاری از اهل فن قرار گرفته است.

ثبت شرکت اولین قدم برای شروع فعالیتهای معماری می باشد . این نوع شرکت با اشخاص حقیقی و حقوقی مانند سازمان ها و تشکیلات و نهادهای دولتی و خصوصی میتواند وارد قرارداد شود همچنین درمناقصات و مزایدات گوناگونی حضور پیدا کند.

فعالیتهای این شرکتها را می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد :

– ارائه خدمات محیطی ، دکوراسیون داخلی، و پروژه های شهر سازی

– انجام امور مشاوره به مشتری با توجه به نیاز مشتری و ملزومات ساختمان ها و سازه ها

– فراهم کردن طرح ها و نقشه های پروژه با استفاد از نرم افزارهای طراحی و مدل سازی کامپیوتری

– وارسی مکان پروژه برای تحت نظر داشتن پیشرفت کار مطابق با برنامه

–تشکیل محیط های زیستی با توجه به الگوهای معماری مقاوم که با محیط و فرهنگ مطابقت داشته و برای ترفیع میزان کیفی زندگی مردم در بهره گیری از محیط و ....

ثبت شرکت معماری در کرج

در دو نوع شرکت سهامی خاص یا با مسئولیت محدود می توان شرکت معماری را به ثبت رساند. 

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 1.  باید دارای دست کم 3 نفر عضو و 2 نفر بازرس باشد
 2. 35درصد از سرمایه بصورت نقد تادیه شود.
 3. دست کم مبلغ 1000.000ریال به عنوان سرمایه مورد نیاز است

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 1. دارای حداقل 2 نفر عضو باشد
 2. دارای دست کم  10.0000 ریال سرمایه باشد
 3. تادیه کل سرمایه تعهد شود

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 • فتوکپی مدارک هویتی تمامی اعضا تهیه شود
 • اقرارنامه توسط هیات مدیره و مدیر عامل امضا شود
 • اصل تاییدیه نداشتن سابقه کیفری اعضا
 • دریافت مجوز از مرجع مربوطه در صورتی که به مجوز نیاز باشد.
 • اگر امور ثبتی توسط وکیل پیگیری می شود باید وکالتنامه بنام او ارائه شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 • فتوکپی کلیه مدارک هویتی
 • اصل تاییدیه نداشتن سابقه کیفری
 • اقرارنامه امضا شود
 • اگر موضوع به مجوز نیاز داشته باشد باید مجوز آن از مرجع مربوطه اخذ شود.

مراحل ثبت شرکت معماری در کرج

بعد از اینکه موضوع شرکت مشخص شد باید نوع شرکت، تعداد سهامداران (در شرکت سهامی خاص) یا تعداد شرکا (در شرکت با مسئولیت محدود)، مشخص شود و هعمچنین نام شرکت تعیین شده و مدارک لازم تهیه شود، و به سامانه اداره ثبت شرکت ها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir  وارد شده و کلیه ی اطلاعات مورد نیاز را کاملا در سایت بارگذاری نمائید.

مراحل ثبت شرکت در سامانه  ی اداره ی ثبت شرکت ها  به شرح ذیل است :

اطلاعات درخواست کننده کامل شود و با توجه به اولویت 5 نام در سامانه ثبت شود، اطلاعات شخص حقوقی ثبت شود ،زمان و نوع فعالیت شرکت درج شود، آدرس دفتر مرکزی شرکت قید شود و در ادامه سرمایه شخص حقوقی، سمت شخص ،و در صورت داشتن شعبه مشخصات شعبه قید شود ،اطلاعات سال مالی شرکت را وارد نموده و اطلاعات روزنامه شرکت ثبت شود.

در انتختب نام شرکت توجه کنید از آنجا که کلمه آرشیتکت ریشه فارسی ندارد نماتوان از آن به عنوان یکی از سیلابهای اسم شرکت استفاده کرد و اگر بخواهید از واژه ی مهندس در نام شرکت استفاده نمائید باید مدرک تحصیلی مرتبط را هنگام ثبت شرکت به اداره ثبت شرکت ارائه دهید.برای انتخاب نام باید در نظر بگیرید که :

الف ) ایرانی باشد، ب )پیش از این ثبت نشده باشد ج ) از معنا و مفهوم برخوردار باشد د ) مطابق با فرهنگ و شئونات اسلامی باشد.

چنانچه تمامی موارد انتخاب نام رعایت شود یکی از نامهای پیشنهادی شما که به ترتیب اولویت قید شده مورد تایید قرار خواهد گرفت.

با رعایت شرایط ذکر شده بعد از تکمیل ثبت نام و تایید نهایی، تاییدیه اسم شرکت در سامانه اعلام می شود. پس از این اسناد لازم مانند برگه تأیید نام و برگه ی رسید پذیرش اینترنتی به همراه دو رونوشت از مدارکی که اعضاء آن را امضا کرده اند ، کپی مدارک هویتی و تاییدیه نداشتن سابقه کیفری اعضا به شکل سفارشی از طریق گیشه های پست  به اداره ثبت شرکت ارسال شود و نسبت به قید بارکد پستی در سامانه اقدام نمایید.

چنانچه مدارک ارائه شده کامل باشد، پیش نویس آگهی ثبت توسط کارشناس اداره ثبت شرکت ها تهیه شده و درخواست کننده یا وکیل ثبت شرکت باید با ارائه اصل مدارک شناسایی، به اداره ثبت رفته و مدارک ثبتی را اخذ کرده و پای دفاتر را امضا نمایند.
در صورتی که مراحل مورد تایید قرار گرفت آگهی ثبت شرکت باید در روزنامه رسمی ثبت شود.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج به شکل ثبت شرکت یا موسسه حقوقی خصوصی یا تعاونی صورت می گیرد.لذا می بایست مانند سایر شرکتها به شکل روتین در اداره ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شود.

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

در صورت ثبت شرکت با موضوع بازرگانی آن شرکت بازرگانی به حساب می آید در این مقاله به توضیحاتی در مورد شرایط و مدارک و مراحل ثبت شرکت بازرگانی در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

ثبت تغییرات شرکت در کرج

نتیجه شرکتهایی که باید در جهت تحولات اقتصادی گام بردارند بهتر است چهارچوب و قوانینی که در اساسنامه قید گردیده تغییراتی را اعمال نمایند که در جهت پیشرفت آن شرکت باشد.

ثبت تغییرات موسسه در کرج

زمانی که تغییراتی در موسسات غیرتجاری در کرج اعمال نمایید باید به اداره ثبت شرکتها اعمال نمایید

ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج

اعمال نمودن هرگونه تغییرات در شرکتهای سهامی عام در کرج ملزم به ثبت صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده می باشد .

شرایط ثبت شرکت در کرج

در ابتدا باید جهت ثبت شرکت در کرج باتوجه به قالب ثبتی آن ، شرایط ثبت شرکت در کرج را داشته باشد که قابل ثبت باشد.

اداره ثبت شرکتها در کرج

زمانی که تصمیم به ثبت شرکت می نمایید باید بدانید که استحکام و پایدار ماندن شرکت و عدم سوء استفاده دیگران از شرکت مستلزم ثبت آن در اداره ثبت شرکتها می باشد .

ثبت شرکت معماری در کرج

معماری جزو امورات و فعالیتهایی می باشد که تلفیقی از هنر و طراحی و مهندسی است و به سبک و طریق ساخت و ساز بناها و فضاهای شهری و طراحی محوطه های درونی و بیرونی می پردازد.

مالیات کارت بازرگانی

دارا بودن کارت بازرگانی به تنهایی منجر به وضع مالیات نمی گردد بلکه درآمد مشمول مالیات مشخص می کند مالیات قابل پرداخت چه مقداری است.

روزنامه رسمی ثبت شرکتها

در جمهوری اسلامی ایران یک سند رسمی و دولتی بنام روزنامه رسمی وجود دارد .که تحت نظارت قوه قضائیه می باشد . از گونه وظایفی که روزنامه رسمی دارد چاپ و نشر آگهی های مربوط به شرکت می باشد .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟