لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج


پس از ثبت شرکت در کرج این امکان وجود دارد که سهامداران و اعضای هیئت مدیره تصمیم به اعمال تغییراتی در شرکت بگیرند.این کار با برگزاری مجامع فوق العاده و یا عمومی عادی و تنظیم صورت جلسات صورت می پذیرد. تغییراتی که می توان در شرکت لحاظ کرد شامل:

 1. تغییر نام شرکت.
 2. تغییر آدرس دفتر مرکزی.
 3. نقل و انتقال سهام.
 4. تغییر موضوع شرکت.
 5. تغییر حق امضا مجاز شرکت.
 6.  تعیین اعضای هیئت مدیره.
 7. تغییر بازرسان و ... می باشد که در مورد آن ها در مجامع ذیل بررسی و تصمیم گیری می شود.

تشکیل مجمع عمومی فوق العاده برای ثبت تغییر در اساسنامه شرکت :

چنانچه تغییرات در ماده اساسنامه صورت بگیرد: 

تغییر در اسم شرکت، تغییر در نشانی دفتر مرکزی و شعبه های شرکت، نقل و انتقال سهم الشرکه شرکا و یا سهام سهامداران ، تبدیل سهام های با نام به بی نام و بالعکس، تاسیس شعبه، تقلیل و ازدیاد سرمایه شرکت ، خارج شدن شرکا، وارد شدن شرکا،الحاقیه به موضوع شرکت، تغییر موضوع فعالیت شرکت و موارد دیگری که به عنوان اختیارات مجمع عمومی فوق العاده در قانون تجارت تعیین شده است.

با توجه به ماده 200 ق.ت ثبت تغییرات ذیل در شرکت ها الزامی است:

 1. تغییر اساسنامه.
 2. تمدید مدت شرکت،زاید بر مدت مقرر.
 3. انحلال شرکت،حتی در مواردی که انحلال به واسطه ی انقضای مدت شرکت صورت گیرد.
 4. تعیین کیفیت تفریغ حساب یا تبدیل شرکاء یا خروج بعضی از آن ها از شرکت.
 5. تغییر اسم شرکت.
 6. در هر تقسیم راجع به مورد معین ماده ی 58 ق.ت در ماده ی نهم نظامنامه قانون تجارت،علاوه بر موارد بالا،تغییر مدیر یا مدیران شرکت هم افزوده شده است.

تشکیل مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده و ثبت تغییرات شرکت

اختیارات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در جلسات

سمت اعضای هیئت مدیره مشخص شده و حق امضا های مجاز شرکت تعیین می شود،اعضای هیئت مدیره و مدیران انتخاب می شوند. تراز نامه سالیانه شرکت که در زمان چهار ماهه اول سال مصوب می شود در مجمع عمومی سالیانه برگزار می شود که از اختیارات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده است و در این مجمع برگزار می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت در کرج

 1. رونوشت اساسنامه شرکت ارائه شود.
 2. روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت.
 3. فهرست شرکا با میزان سهام آنها قید شود.
 4. فتوکپی مدارک شناسایی جملگی اعضا.
 5. اصل مدارک هویتی اشخاصی که خارج می شوند و باید دردفاتر اداره ثبت شرکتهای کرج برای امضا حضور پیدا کنند.
 6. چنانچه تصمیم به انحلال شرکت گرفته شود تمامی شرکا و مدیر تسویه باید حضور داشته باشند.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

1. وارد کردن اطلاعات شرکت از قبیل استان و واحد ثبتی شرکت و شماره ثبت آن.

2. نوع تشکیل جلسه یعنی مجمع عمومی فوق العاده یا عادی به طور فوق العاده و هیئت مدیره و.... تعیین و انتخاب شود. تاریخ جلسه و ساعت شروع آن باید الزاما وارد شود.درخواست کننده که باید یکی از اعضا هیات مدیره باشد و اطلاعات شناسایی او باید ثبت شود. در صورتی که وکیل امور ثبت تغییرات شرکت را دنبال می کند اطلاعات وکیل باید به طور دقیق و کامل ثبت شود.

3. تصمیمات جلسه به طور کامل وارد شود.

4. سمت اشخاصی که درشرکت حضور دارند دقیق و کامل ثبت شود.

5. تغییرات اعمال شده در شرکت را درج نمایید.

6.پس از پذیرش اطلاعات و کنترل آن باید صورتجلسه ای که تنظیم کرده اید را در قسمتی که در سایت مشخص شده قرار دهید.با توجه به نوع تغییر که باید اعمال شود تنظیم صورت جلسه نیز متفاوت می باشد.

7. پس از این از سامانه تایید نهایی و کد رهگیری دریافت می شود.

در این مرحله تمامی مدارک مورد نیاز توسط کارشناس اجرایی پرونده جمع آوری می شود که این مدارک شامل رونوشتی از صورتجلسه تنظیمی که تمامی اعضا هیئت مدیره و سهامدارن آن را مهر و امضا کرده باشند می باشد، به ضمیمه وکالتنامه وکیل پرونده و اسناد هویتی اعضا است. باید تمامی مدارک را در پاکتهای ویژه قرار داده و به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری واحد ثبتی شرکت ارسال کرد .20 الی 25 روز کاری طول خواهد کشید تا تاییدیه اطلاعات شما برروی سامانه ثبت شرکتها اعلام شود. پس از اعلام تایید باید وکیل یا درخواست کننده به اداره مراجعه کرده و آگهی تغییرات شرکت را اخذ می نمایند.

8. هزینه های روزنامه رسمی  تادیه شود.

9.تقاضای اخذ روزنامه رسمی از طریق سایت.

10. آگهی روزنامه رسمی به متقاضی ارائه شود.

کرج ثبت آماده ارائه خدمات به متقاضیانی که می خواهند تغییرات شرکت خود را ثبت کنند می باشد،هم چنین در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات موسسه در کرج

زمانی که تغییراتی در موسسات غیرتجاری در کرج اعمال نمایید باید به اداره ثبت شرکتها اعمال نمایید

ثبت شرکت تضامنی در کرج

شرکت تضامنی شرکت تجاری محسوب میشود که جهت امور تجاری بین دو یا چند نفر شکل می گیرد که شرکا در آن دارای مسئولیت تضامنی می باشند.

نمونه اسم شرکت

در ثبت شرکت باید ابتدا به اسامی خاص که بتواند شرکت اعتبار پیدا نماید توجه نمایید می توانید کسب اطلاعات بیشتر مقاله نمونه اسم شرکت را مطالعه نمایید

شرایط ثبت شرکت در کرج

در ابتدا باید جهت ثبت شرکت در کرج باتوجه به قالب ثبتی آن ، شرایط ثبت شرکت در کرج را داشته باشد که قابل ثبت باشد.

پروانه بهره برداری چیست ؟

به مجوزی پروانه بهره برداری می گویند که به تمامی واحدهای صنعتی به منظور اقدامات لازم جهت نصب ماشین آلات خط تولید ، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و تولید آزمایشی را انجام داده باشند اعم از اینکه دارای جواز تاسیس یا اعلامیه تاسیس بوده و یا نباشند داده شود.

ثبت شرکت تعاونی در کرج

اشخاص حقیقی و حقوقی جهت انتفاع نیازهای موجود و رشد اقتصادی می توانند با یکدیگر تشکیل شرکت دهند و با همکاری و تعاون بین یکدیگر جهت پیشرفت و بهبود وضع موجود تلاش خواهند کرد.

ثبت تغییرات شرکت بامسئولیت محدود در کرج

مؤسس شرکت و قالب ثبتی شرکت با مسئولیت محدود را انتخاب نموده است و بعد از ثبت قانونی آن در اداره ثبت شرکتها اقدام به تغییراتی در متون و قوانین اساسنامه شرکت می نماید

ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج

شرکتها الزاما فقط می توانند به امور تولیدی بپردازند که در اساسنامه شرکت نیز قید خواهد شد.در این مقاله به راهنمایی بیشتر در مورد شرکت های تولیدی صنعتی در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج

اعمال نمودن هرگونه تغییرات در شرکتهای سهامی عام در کرج ملزم به ثبت صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده می باشد .

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج به شکل ثبت شرکت یا موسسه حقوقی خصوصی یا تعاونی صورت می گیرد.لذا می بایست مانند سایر شرکتها به شکل روتین در اداره ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟