لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج


در دنیای امروز  بزرگترین مشکل پایتخت مهاجرت به تهران ،می باشد .  جستجوی شغل و درمان متداول ترین دلیلی است  که سبب هجوم افراد به پایتخت می باشد. این تفکر  که در تهران امکانات  و کار وجود دارد – با این که کم است اما وجود دارد- و اگر کسی شایستگی  داشته باشد، می تواند حق خود را بگیرد، جوان شهرستانی را وادار می کند تا به مرکز مراجعه کند  واز آن جایی که  خود را فردی شایسته تلقی می کند ، می آید تا سهم خود را به دست آورد.

با توجه به این که حدود ۲۰۰۰ شرکت، مؤسسه و سازمان دولتی به صورت عمده در تهران وجود دارد و وجودشان هم چندان ضروری و الزامی نمی باشد و هم چنین زیان آور نیز هست، همه اشخاص را با تفکر به این که در پایتخت می توانند شغل پیدا کنند به سوی  مرکز می کشاند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران رسول خادم چنین بیان می دارد که:۲۸ درصد از سهم بازرگانی کل کشور و ۴۳ تا ۴۵ درصد فعالیت بانکی در تهران صورت می پذیرد.

به اعتقاد او اکثر شرکت های دولتی در پایتخت واقع شده اند. این آمارها نشان دهنده ی این است که در سطح کشور تسهیم ناعادلانه مشاغل وجود دارد و  همین امر شوق مردم شهرها و روستاهای دیگر را برای آمدن به تهران را چندین برابر می کند. شایان ذکر است که وقتی وجود داشتن امکانات بهداشتی و درمانی تخصصی و ملاحت های دروغین پایتخت را به دلیل های  قبلی اضافه می کنیم، ملاحظه می شود که چرا و به چه علت ۱۲ درصد از جمعیت کل کشور در تهران زندگی می کنند.

کرج ثبت آماده ارائه خدمات ثبت شرکت در کرج با کادری متخصص و مجرب

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

در این میان شرکت های اصلی  و موسسه های دولتی و عمومی بزرگ جهت فراهم نمودن  نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز خود را در برقراری ارتباط با شرکت های پیمانکاری در کرج هزینه های جذب سرمایه انسانی را به کمترین مقدار ممکن رسانده است.

اهداف تشکیل شرکت ها پیمانکاری در کرج

جهت درک کردن ‌ این‌ موضوع ‌که‌ چرا شرکت ها فعالیت های‌ خود را برون‌سپاری‌ می‌کنند، می‌توانیم اهداف‌ و منفعت های بدست آمده را به‌ شکل‌ زیر بیان کنیم.

  1. با رعایت‌ کردن  اصول‌ درهزینه‌ها صرفه‌جویی‌ و هم چنین بهتر شدن کیفیت و بیشتر شدن کمیت کارها میسر و امکان پذیر می باشد.
  2. سرعت‌ انجام‌ کارها افزایش می یابد و  بوروکراسی‌ حاکم‌ بر موسسه هاو سامانه‌های‌دولتی‌ حذف می شود
  3. منابع‌ انسانی‌ و دیگر منابع‌ به منظور  تحقق یافتن ‌ اهداف‌ دیگر آزاد می گردد.
  4. رقابت‌ جهت گسترش‌ کیفیت‌ خدمات‌، عملیات‌، افزایش می باید و هزینه های عملیات را کنترل و کاهش می دهد.
  5. سیستم کارمزدی‌ به‌ جای‌ سیستم ‌وقت‌ مزدی خصوصا در موسسه های دولتی صورت می گردد.‌                               

انواع شرکت های پیمانکاری در کرج

  1. پیمانکاران کسب و کار (Business Service Provider) : این چنین  پیمانکاران نوعی فعالیت خاص را به صورت کامل ارائه می دهند. مانند بانکداری الکترونیکی
  2.  پیمانکاران خدمات (Application Service Provider) : این نوع پیمانکاران خدماتی  خاص را  مانند تاسیس و حمایت  از شبکه ی رایانه ای ،محورها، اهداف و ماموریت‌های اصلی سازمان خود را ارائه می دهند .

هرچیزی را به غیر از موارد اصلی سازمان خود و آن چیزی را که  نسبت به آن ها بی‌اهمیت می باشد را می‌توانید به اشخاص دیگر واگذار کنید. مشکلات کار این می باشد که افراد گاهی اوقات با پیمانکاران دیگر نمی‌توانند جور شوند، یا زیاده روی می‌کنند و یا تبذیر می کنند. بازرسی کاملی  بر روی این مطلب داشته باشید.هنگامی  یک رابطه خوب برقرار می‌شود که هر دو طرف از آن منفعت  و برخوردار شوند. در این بین هرچقدر فعالیت های‌ خدماتی‌ اصلی‌ترباشد رابطه‌ برعکس ‌میان پیچیدگی‌، و عدم جدا سازی ‌ و تماس‌ با مشتری‌ و درخواست برای‌ تمایل به واگذاری به دیگران ضعیف‌تر می باشد ‌.

با توجه به  آمار موجود حدود ۲۰۰۰ شرکت خارجی مانند شرکت‌های عمده‌ای نظیر IBM، دل، اینتل، سونی از طریق واگذاری  فعالیت‌های تجاری خود به هندی‌ها به صورتی تماشایی هزینه‌های خود را پایین آورده اند داده‌اند. کشور هند از اشخاص دانش آموخته و نیروهای کار ارزان بسیار بالایی برخوردار می باشد که شرکت‌های خارجی از جمله غول‌های الکترونیک آمریکا  تعداد بسیار زیادی از آن ها را استخدام نموده اند .

جهت مطالعه بیشتر در زمینه اخذ رتبه پیمانکار در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج

انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج از گونه موارد شایانی می باشد که شرکا و موسسین شرکت بر اساس دلایلی شرکت را منحل می نمایند که در این مقاله به آن موارد اشاره می شود

انواع موسسات غیر تجاری در کرج

موسساتی هستند که در کرج در جهتی تشکیل می شوند که فعالیتهای غیر تجاری انجام می دهند .در این مقاله به مطالعه انواع موسسات غیر تجاری در کرج بپردازید.

تغییر نام شرکت در کرج

انتخاب نام شرکت در کرج یکی از نکته های مهم در هنگام تاسیس و راه اندازی شرکت می باشد. کهه این امکان وجود دارد بعد از ثبت شرکت نیز تغییرنام شرکت نیز انجام شود که در این مقاله نیز توضیحات لازمه داده شده است

مزایای ثبت شرکت در کرج

تاسیس شرکت در کرج بر مبنای اختیار آزاد شرکاء است و به اخذ اجازه ی قبلی از سوی مقامات اداری مستلزم نمی باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای ثبت شرکت در کرج مقاله را بخوانید.

مجمع عمومی عادی چیست ؟

در کلیه شرکت ها بایستی تصمیم های کلی که توسط مدیران گرفته شده است و هم چنین راه و روش های سالیانه به ابلاغ و تصویب شرکا برسد دارندگان سهام هم تمایل دارند از کارهای کلی شرکت ها اطلاعاتی را داشته باشند.

وظایف مجمع عمومی فوق العاده

مجمع عمومی فوق العاده به منظور رسیدگی و تصمیم گیری درباره کارها و شرایط فوق العاده که تصمیم گیری در مورد آن ها از عهده اختیار و صلاحیت مجمع عمومی خارج باشد، تشکیل می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

آموزش ثبت شرکت با مسولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود آسان ترین و متداول ترین نوع ثبت شرکت ها در قانون تجارت ایران می‌باشد. در این مقاله آموزش ثبت شرکت با مسئولیت محدود پرداخته می شود

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت ها در کرج به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با تسلیم صورتجلسه و مدارک لازمه امکان پذیر می باشد. در این مقاله به مطالعه مدارک مورد نیاز ثبت تغییرات شرکت در کرج بپردازید .

اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج

مرحله تعیین نام یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین مرحله ها در حیطه ثبت شرکت در کرج می باشد در این مقاله می توانید به مطالعه اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج بپردازید .

ثبت آنلاین شرکت در کرج

الزامی است که جهت ثبت شرکت در کرج کلیه مراحل را در اداره ثبت شرکتها انجام شود و این روش به صورت اینترنتی می باشد که در این مقاله اطلاعات لازم قید شده است لطفا مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟