لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج


ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت سهامی با شرکت مسئولیت محدود دارای شباهت هایی می باشد ولی برعکس آن سرمایه به قطعات کوچک تر به نام سهام تقسیم می شود.از آنجا که شرکت سهامی خاص شرکت تجاری به حساب می آید گزینه ی مناسبی از لحاظ اعتبار جهت دریافت وام و تسهیلات بانکی است و هم چنین برای اخذ نمایندگی‌ها و یا حضور در مناقصات و مزایده‌های دولتی و نمایشگاه ها  می باشد.

از این جهت که سرمایه آن به سهام تبدیل می شود به آن شرکت سهامی می گویند.سهام این شرکت ها را در بازار بورس نمی توان معامله کرد ولی مردم می توانند آن را خرید و فروش نمایند. اعضا شرکت سهامی خاص می بایست تمامی سرمایه را زمان تاسیس تهیه نمایند و قسمتی از سرمایه نیز در حساب بانکی پرداخت شود.

مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 1. ارائه اسناد هویتی سهامداران و اعضای هیئت مدیره.
 2. ارائه اسناد هویتی بازرسین.
 3. ارائه تاییدیه نداشتن سابقه کیفری جهت اعضای هیئت مدیره.
 4. در صورت لزوم با در نظر گرفتن موضوع فعالیت مجوز ارائه گردد.
 5. ارائه رسید بانکی دال بر تادیه 35 درصد سرمایه اولیه.
 6. ارائه اقرار نامه مدیران . قابل ذکر است مدیرعامل شرکت نباید مدیر عامل شرکت دیگری باشد و اعضای هیئت مدیره نیز نباید کارمند دولت باشند.
 7. ارائه اوراق ثبتی ثبت شرکت سهامی خاص تنظیم شود مشتمل بر:
 8. ارائه اساسنامه شرکت سهامی خاص در دو رونوشت.
 9. ارائه اظهارنامه ثبت شرکت سهامی خاص در دو رونوشت.
 10. ازصورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین شرکت سهامی خاص دو رونوشت تهیه شود.
 11. ارائه اقرار نامه شرکت سهامی خاص در دو رونوشت تهیه شود.

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 1.  با در نظر گرقفتن نوع شرکت، مدارک لازم تهیه شود.
 2.  ورود به سامانه ی اینترنتی  اداره ثبت شرکت ها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir .
 3. با ورود به قسمت پذیرشاطلاعات مورد نیاز را کامل کرده و به ترتیب اولویت5 نام در سامانه قید شود.

اسامی منتخب باید شرایط زیر را دارا باشند:

 1. معنا و مفهوم داشته باشد. 
 2. مغایر با فرهنگ اسلامی نباشد. 
 3. قبلا به ثبت نرسیده باشد. 
 4.  با کامل شدن ثبت نام و عدم وجود نقص و اشکال در ورود اطلاعات و تاییدیه نهایی پذیرش آن در سامانه اداره به شما اعلام می گردد. 
 5. کلیه ی اعضا شرکت اوراقی که از سامانه پرینت گرفته شده را امضا نمایند.
 6.  در این مرحله باید تاییدیه ی پذیرش و پیوست های آن را به شکل سفارشی از طریق گیشه های پستی به نشانی که در تاییدیه پذیرش قید شده ارسال نمائید و بارکد پستی در سامانه ثبت شود. 
 7. با کامل بودن و عدم ایراد مدارک و اطلاعات ارسالی شما با تقاضای ثبت شما موافقت خواهد شد وپیش نویس آگهی ثبت تهیه می شود.درخواست کننده یا وکیل ثبت شرکت می بایست به اداره ثبت مراجعه کرده و مدارک ثبتی را اخذ کرده و پای دفاتر را امضا نمایند.برای این کار الزاما باید اصل شناسنامه و کارت ملی ارائه شود.
 8.  برای ثبت آگهی در روزنامه رسمی، باید به سایت روزنامه رسمی کشور به نشانی http://rrik.irمراجعه شود.

پس از چاپ در آگهی در روزنامه رسمی،شما قادر خواهید بود به صورت رسمی فعالیت خود را در کرج شروع کنید.

خصوصیات شرکت سهامی خاص 

 1. سرمایه شرکت به هنگام تاسیس نباید کمتر از یک میلیون ریال باشد و نیز شرکای شرکت نباید کمتر از 3 نفر باشند.
 2. سهام شرکت،قابل معامله در بازار بورس نمی باشد و نقل و انتقال سهام شرکت،منوط به موافقت مدیران یا مجامع عمومی صاحبان سهام است.در ضمن این شرکت نمی تواند اقدام به صدور اوراق قرضه نماید.
 3. در شرکت سهامی خاص،مسئولیت هر یک از صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است.تمام سرمایه آن باید به وسیله موسسین تاسیس گردد(ماده 4 ل.ا.ق.ت) و تعداد شرکای آن نباید کمتر از 3 نفر باشد.

نام شرکت سهامی خاص در کرج

در نام شرکت باید کلمه ی «خاص»قبل از ذکر نام شرکت و یا بعد از آن بلافاصله اضافه شود و این کلمه در کلیه ی نوشتجات شرکت و آگهی ها باید رعایت گردد.مانند «شرکت سهامی خاص الوند» و قید کلمه ی خاص باید در تمام نوشتجات شرکت تصریحاَ معلوم باشد.زیرا این نوع شرکت ها در حقیقت یک قسم شرکت سهامی خانوادگی و خصوصی است که مراجعه کنندگان باید از آن اطلاع داشته باشند.

هم چنین در تعیین نام باید موارد ذیل رعایت گردد:

 1. از نام و نام خانوادگی و اسامی خاص استفاده نگردد.
 2. اسامی پیشنهادی قبلاَ ثبت نشده باشد.
 3. دارای معنا و مفهوم باشد.
 4. با فرهنگ اسلامی مطابقت داشته باشد.
 5. عدد نباشد.
 6. لاتین نباشد.
 7. از فرهنگ لغات فارسی استفاده شده باشد.
 8. در صورتی که نام پیشنهادی متداول نیست تصویری از مستند ضمیمه گردد.
 9. هم چنین،از کلماتی مانندشاهد،شهید،جانباز،آزاده،اسامی متبرکه،انتظام،نظام،موزه،کیش،نیروی انسانی،اینترنت،کارگشا استفاده نگردد.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله مطالبی در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ارائه شده است مقاله را بخوانید.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت ها در کرج به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با تسلیم صورتجلسه و مدارک لازمه امکان پذیر می باشد. در این مقاله به مطالعه مدارک مورد نیاز ثبت تغییرات شرکت در کرج بپردازید .

اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج

مرحله تعیین نام یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین مرحله ها در حیطه ثبت شرکت در کرج می باشد در این مقاله می توانید به مطالعه اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج بپردازید .

مجمع عمومی موسس چیست؟

مجمع عمومی موسس که بر طبق ماده قبل به منظور رسیدگی به وضع آورده های غیرنقد و مزایای مطالبه شده تشکیل می گردد باید بیش از نصف پذیره نویسان هر مقدار از سهام شرکت که تعهد شده است.

انواع موسسات غیر تجاری در کرج

موسساتی هستند که در کرج در جهتی تشکیل می شوند که فعالیتهای غیر تجاری انجام می دهند .در این مقاله به مطالعه انواع موسسات غیر تجاری در کرج بپردازید.

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

شرکت های اصلی و موسسه های دولتی و عمومی بزرگ جهت فراهم نمودن نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز خود را در برقراری ارتباط با شرکت های پیمانکاری در کرج هزینه های جذب سرمایه انسانی را به کمترین مقدار ممکن رسانده است

اسامی شرکت بازرگانی در کرج

انتخاب نام شرکت یکی از ابزار های اساسی در موفقیت شرکت ها به حساب می آید به همین دلیل در ثبت نام شرکت بازرگانی در کرج باید بیشترین دقت و حوصله صرف کرد تا بعد از ثبت آن با مشکلی مواجه نشوید.

آئين نامه ثبت مؤسسات غير تجاری

جهت تاسیس موسسات غیرتجاری در ابتدا باید از آیین نامه ثبت موسسات غیرتجاری اطلاعات لازم در مورد ماده های مصوبه قانون داشته باشید که در این مقاله به آن پرداخته می شود

انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج

انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج از گونه موارد شایانی می باشد که شرکا و موسسین شرکت بر اساس دلایلی شرکت را منحل می نمایند که در این مقاله به آن موارد اشاره می شود

ثبت آنلاین شرکت در کرج

الزامی است که جهت ثبت شرکت در کرج کلیه مراحل را در اداره ثبت شرکتها انجام شود و این روش به صورت اینترنتی می باشد که در این مقاله اطلاعات لازم قید شده است لطفا مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟