لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

شرایط ثبت شرکت در کرج


اصولا بدست آورن سود و منفعتی که در بین گذاشتن سرمایه باشد از اهداف فعالیت هایی می باشد که از اجتماع دو نفر بیشتر است . بدین صورت که توانایی های خود و تخصص هایی که می توانند با هم به اشتراک بگذارند و تشکیل شرکت را بدهند که باید بر طبق قوانین و دارای شرایط خاصی باشد که در ذیل به این عناوین و شرایط ها می پردازیم :

اگر چه تعریف صریحی از شرکت در قانون تجارت ارائه نشده اما ماده20 این قانون، انواع شرکت های تجاری را به این شرح نام برده است :

 1. شرکت سهامی (سهامی خاص و سهامی عام)
 2. شرکت با مسئولیت محدود
 3. شرکت تضامنی
 4. شرکت مختلط غیر سهامی
 5. شرکت مختلط سهامی
 6. شرکت نسبی
 7. شرکت تعاونی (تولید و مصرف) 

شرایط ثبت شرکت در کرج

در ابتدا باید جهت ثبت شرکت در کرج باتوجه به قالب ثبتی آن  ، شرایط ثبت شرکت در کرج را داشته باشد که قابل ثبت باشد.

تنظیم شرکتنامه در برخی از شرکت ها جز اولویتها می باشد . اما باید توجه نمایید که شرکتهایی قابل ثبت در اداره ثبت شرکتها می باشد که بر اساس نوع قالب ثبتی که در بالا ذکر شد دارای شرایط ثبت شرکت در کرج باشند بدین که هر نوع قالب ثبتی و هر نوع فعالیت شرکت دارای شرایطی است که در ذیل به برخی از این موارد که در برخی از شرکت مشابه است عنوان می شود :

دارای اعضا و سهامدار باشد -  در شرکت های سهامی خاص از 5 نفر عضو باید 3 نفر سهامدار باشد و در شرکتهای بامسئولیت محدود باید دارای 2 نفر عضو باشد – باید درصد سهام آنها و سمت آنها نیز تعیین شود و دارای حق امضا باشند .

 • نام شرکت را انتخاب نمایید
 • بازرسین قانونی را انتخاب نمایید ( برای شرکتهای سهامی )
 • برای تأسیس شرکت باید سرمایه ای تعیین شود که یک نباید این سرمایه از 1 میلیون ریال کمتر باشد
 • 35 درصد از سرمایه را در حساب شرکت در بانک سپرده نمایید .
 • الزامی است که شرکا و اعضا و مؤسسین گواهی عدم سوء پیشینه دریافت نمایتد .
 • موضوع فعالیت شرکت را تعیین نمایید .  

تهیه دو نسخه اساسنامه، شرکتنامه و تقاضانامه ثبت شرکت و همچنین فرم صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و صورتجلسه هیات مدیره، و امضا ذیل تمام اوراق (شرکت های با مسئوایت محدود)

دونسخه از اظهارنامه ، اساسنامه ثبت شرکت و همچنین فرم صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و صورتجلسه هیات مدیره، و امضا ذیل تمام اوراق (شرکت های سهامی)

شرایط  اختصاصی تشکیل شرکت در کرج

علاوه بر شرایط عمومی شرایط اختصاصی شرکت عبارت است از : 

- همکاری شرکا 

از خصیصه های شرکت های تجاری همکاری کردن شرکا میان آنها می باشد .

در مجامع عمومی شرکت می کنند و هم چنین در هر موردی می توانند بر اساس حق امضا اظهار نظر دهند .

- سرمایه گذاری 

در صورتی که سرمایه شرکت نقد و یا جنس و یا ... باشد از طرف شرکا تأمین می گردد .

- مبادرت به عملیات بازرگانی 

یکی ازپایه های اصلی بنای شرکتهای تجاری انجام امور معاملات تجاری می باشد . در صورتی که معاملات غیر منقول و یا برای حوائج شخصی اگر چه از طرف شرکت های تجاری باشد تجارت محسوب نیست.

- تقسیم سود و زیان

سود در واقع دارایی می باشد که این دارایی موجود شرکا اضافه می شود و در صورت اینکه شرکت ضرر کند این موضوع هم در بین شرکا تقسیم شوند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

اعمال نمودن این تغییرات شرکت باید مجمع عمومی فوق العاده و یا عادی بطور فوق العاده و یا در صورت داشتن اختیار هیئت مدیره باید یکی از مجامع فوق برگزار شده و بر اساس تصمیماتی که در جلسه عنوان می شود تغییرات مورد بررسی قرار گرفته و در آخر صورتجلسه مجمع نیز تنظیم گردد

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

شرکت سهامی عام در کرج از زمره شرکتهای بزرگ می باشد که میتواند سهام شرکت را به دیگران واگذار نماید و پس از اعلام پذیره نویسی مردم به بانک مراجعه کرده و برگه ی تعهد سهام را اخذ کرده امضا می نمایند

ثبت تغییرات شرکت در کرج

نتیجه شرکتهایی که باید در جهت تحولات اقتصادی گام بردارند بهتر است چهارچوب و قوانینی که در اساسنامه قید گردیده تغییراتی را اعمال نمایند که در جهت پیشرفت آن شرکت باشد.

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

به ثبت رساندند تغییرات شرکت ملزم به تدوین و تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج می باشد

مدارک ثبت شرکت در کرج

جهت ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها ملزم به ارائه دادن مدارکی می باشید این مدارک ممکن است مدارک اعضا و باشد و یا نوع فعالیت و بر اساس هر قالب ثبتی مدارک هر شرکت با هم متفاوت می باشد

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج به شکل ثبت شرکت یا موسسه حقوقی خصوصی یا تعاونی صورت می گیرد.لذا می بایست مانند سایر شرکتها به شکل روتین در اداره ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شود.

پروانه بهره برداری چیست ؟

به مجوزی پروانه بهره برداری می گویند که به تمامی واحدهای صنعتی به منظور اقدامات لازم جهت نصب ماشین آلات خط تولید ، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و تولید آزمایشی را انجام داده باشند اعم از اینکه دارای جواز تاسیس یا اعلامیه تاسیس بوده و یا نباشند داده شود.

ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج

اعمال نمودن هرگونه تغییرات در شرکتهای سهامی عام در کرج ملزم به ثبت صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده می باشد .

اخذ جواز تأسیس صنایع

به پروانه ای جواز تاسیس گفته می شود که به ارادی که موفق به اخذ آن شده اند امکان می دهد تا کالاهای قید شده در جواز تاسیس را در شهرک های صنعتی نام برده شده در جواز تولید کنند.

ثبت شرکت تضامنی در کرج

شرکت تضامنی شرکت تجاری محسوب میشود که جهت امور تجاری بین دو یا چند نفر شکل می گیرد که شرکا در آن دارای مسئولیت تضامنی می باشند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟