لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

ثبت آنلاین شرکت در کرج


در شرایط کنونی به علل مختلف، رغبت و علاقه اشخاص حقیقی به انجام فعالیت­های اقتصادی، در کنار شخصیت فرضی شرکت­های تجاری در کرج فزونی یافته است و حتی می­توان عنوان کرد در خصوص فعالیت­های بزرگ به یک الزام و ضرورت تبدیل شده است. بر این اساس خواندن مطالب و کسب اطلاعات در مورد چگونگی شکل گیری و ثبت شرکت، از جمله اقدامات ابتدایی در ایجاد شرکت­های تجاری محصوب می­شود.

چنانکه می­دانید امروزه با توجه به گسترش ابزار فناوری و تاکید بر الکترونیکی شدن امور به دلایل مختلف، در خصوص ثبت شرکت­ها نیز مانند سایر فعالیت­ها، بیشتر اقدامات در زمینه فرایند تقاضا ثبت شرکت در مرجع ثبت شرکت­ها، از طریق مراجعه کردن به پایگاه اطلاع رسانی اداره ثبت شرکت­ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir   و کامل نمودن فرم مربوطه، امکان پذیر است و افراد از این طریق می­توانند نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایند. بی تردید الکترونیکی شدن اظهار درخواست ثبت شرکت، صرفه جویی در هزینه و زمان تقاضاکنندگان را به دنبال خواهد داشت.

در مقاله حاضر، مراحل و روند ثبت اینترنتی شرکت در کرج مورد بررسی قرار گرفته است و توضیحات لازم در این خصوص ارائه خواهد شد. خوانندگان محترم علاوه بر مطالعه مطالب نوشته شده، می توانند به وسیله تماس با مشاورین با تجربه و خبره  کرج ثبت ، از مشاوره تخصصی و رایگان این مجموعه بهره مند گردند.

مراحل ثبت اینترنتی شرکت در کرج

در ابتدا ورود به سامانه ثبت شرکت­ها :

برای ثبت شرکت به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه نمایید. مراحل کامل نمودن اطلاعات در سامانه عنوان شده به ترتیب ذیل می باشد:

1- اطلاعات مربوط به متقاضی را کامل نمایید.

مواردی همچون نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و.. متقاضی تأسیس شرکت یا مؤسسه / تابعیت متقاضی /  چنانکه متقاضی ایرانی باشد وارد کردن شماره ملی و چنانکه غیر ایرانی باشد وارد کردن شماره گذرنامه / درج  سمت متقاضی، باید تکمیل و قید شود.

2- نام و نوع شرکت را تعیین نمایید.

در این بخش لازم است بر اساس اولویت، 5 نام را برای شرکت انتخاب کنید تا از میان نام­های عنوان شده یکی مورد تایید قرار گیرد. انتخاب نام الزامات ویژه خود را دارد.

نام­های در نظر گرفته شده برای شرکت لازم است شرایط ذیل را داشته باشد:

  1.  از معنا و مفهوم برخوردار باشد.
  2.  با فرهنگ اسلامی همخوانی و سازگاری داشته باشد.
  3.  قبلاً جایی ثبت نشده باشد.

پس از درج اطلاعات در سامانه و تکمیل کادرهای مشخص شده، در مرحله بعد به شما یک کد رهگیری ارائه می­شود. داشتن این کد باعث می­گردد تا شما بتوانید بدون مراجعه­ی حضوری به اداره ثبت شرکت­ها، فقط به وسیله وارد نمودن این کد در سامانه فوق الذکر، در جریان روند و فرایند ثبت قرار بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

لازم به ذکر است یکی از با اهمیت­ترین اقداماتی که در روند ثبت شرکت انجام می­شود، انتخاب نام شرکت است. نام شرکت باید ویژگی­هایی داشته باشد. به عبارتی می­توان گفت نام شرکت باید در برگیرنده خلاقیت و نمایانگر و شناساننده کسب و کار شما باشد.

برای اقدام موثر در این زمینه شما می­توانید از کارشناسان مجرب و توانمند ” کرج ثبت ” کمک و راهنمایی دریافت کنید تا شرکت تازه تاسیس شده شما بتواند نتایج خوبی برای شما در بر داشته باشد.

3- موضوع شرکت را قید نمایید.

در مرحله بعد یکی از نیازهای اطلاعاتی شما، مدت و موضوع فعالیت است. لازم است شما پیرامون این نوع اطلاعات از قبل با شرکای خود مشورت نمایید. برای تعیین زمان فعالیت شرکت، از 2گزینه «محدود» یا «نامحدود» باید یکی را انتخاب نمایید. برای آنکه شما در انتخاب موضوع فعالیت به سهلی و آسانی اقدام نمایید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید، سامانه لیستی را در اختیار شما می­گذارد. به عنوان نمونه فعالیت­های علمی، آموزشی و پژوهشی و… در این لیست قرار داده شده­اند. فراموش نکنید که بعضی از فعالیت­ها و اقدامات به مجوز نیاز دارند که برای ثبت شرکت هم لازم است آن را تهیه نمایید.

4- نشانی شرکت را مشخص کنید.

این بخش تحت عنوان «با مشخصات مرکز اصلی» در پایگاه اطلاع رسانی مشخص شده است. در این قسمت  باید آدرسی در خصوص مکان دفتر شرکت ارائه دهید، به علاوه شماره تماس و کدپستی را نیز مطرح نمایید. چنانچه تا کنون مکانی را برای فعالیت شرکت تعیین نکرده­اید، این امکان برای شما وجود دارد که نشانی منزل خود یا یکی از شرکا را در این قسمت درج نمایید. یادآوری می­شود کلیه اسناد و مدارکی که از سوی اداره ثبت شرکت­ها برای شما فرستاده می­شود به همین نشانی که شما درج می­نمایید، ارسال خواهد شد.

5- سرمایه شرکت را قید نمایید

در قسمت «سرمایه شخص حقوقی» پایگاه اطلاع رسانی اداره ثبت شرکت­ها، لازم است تکلیف میزان سرمایه شرکت را تعیین کنید. در شرکت­های سهامی، تعداد سهم و ارزش اسمی آن نیز در این فرم درج می­شود. برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود، حداقل 100هزار تومان سرمایه لازم است. با این وجود، مبلغ سرمایه اولیه تا حدی نمایانگر اعتبار شرکت است. بر این اساس، برخی جهت شروع فعالیت شرکت سرمایه­ای به میزان 10میلیون تومان مد نظر قرار می­دهند.

6- معرفی شرکا

پس از انجام مراحل قبل، اکنون لازم است در فرمی که در مرحله بعد در مقابل شما قرار داده می­شود مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را قید نمایید. چنانچه تعداد این افراد بیشتر از 150نفر باشد لازم است فرمی را که از قبل در پایگاه اطلاع رسانی قرار داده شده است، دریافت نمایید و اسامی و مشخصات افراد را در آن قید کنید. در این مرحله اطلاعات شناسنامه­ای و همین طور آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می­گردد.

7- سهام شرکا را مشخص کنید.

اقدام بعدی، وارد کردن اطلاعات مرتبط با سهام و سرمایه شرکاء است، با انتخاب نام هر یک از اعضاء، تعیین می کنید که این فرد چه تعداد سهام در اختیار دارد. «نوع سهام» در واقع گزینه­ای است که از طریق آن نقدی یا غیر نقدی بودن سرمایه تعیین می­شود. در مراحل بعدی سمت اشخاص و ارتباط آنها با یکدیگر در فرم­های تعیین شده ثبت می­شود. در خصوص عبارت ارتباط اشخاص با یکدیگر، مشخص بودن وکیل، موکل و قیم قانونی و …در ارتباط با شرکا و اعضای شرکت مد نظر می­باشد.

8-معرفی شعبه ­های شرکت

اگر مد نظر است شرکت شما علاوه بر دفتر مرکزی شعبه­هایی در مکان­های مختلف داشته باشد، باید در فرم مربوط به این قسمت، مشخصات شعب تعیین شده قید شود. چنانچه تا کنون تکلیفی برای این موضوع از سوی سهامداران مشخص نشده باشد، این امکان وجود دارد که معرفی شعب را در زمان دیگری انجام داد و در فرم قسمت شعب، گزینه مرتبط با نداشتن شعب را انتخاب نمایید. بعد از مشخص نمودن تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص در آن،  لازم است به موضوع تعیین سال مالی شرکت بپردازید و در مرحله بعد فرم مرتبط با صورتجلسه را تکمیل نمایید.

9-اساسنامه را ارائه دهید.

بعد از آنکه اطلاعات شما مورد تایید قرار گرفت، از شما خواسته می­شود که اساسنامه و شرکتنامه را در پایگاه اطلاع رسانی بارگذاری نمایید. لازم به توضیح است که اساسنامه و شرکتنامه شرکت ها، دارای فرم­های پیش فرضی هستند که تنها شما لازم است آنها را پر کنید و در آخر چنانچه بخواهید می­توانید قوانین خاص شرکت خودتان را به آن بیافزایید. اکنون لازم است تصویری از اساسنامه خود که با اصل مطابقت داده شده است را در پایگاه اطلاع رسانی اداره ثبت شرکت­ها بارگذاری نمایید.

10-تایید مدارک

در مرحله آخر با در نظر گرفتن نوع شرکت، مدارکی که لازم است متقاضی ارائه کند نشان داده شده است و لازم است گزینه تأیید مدارک مورد نیاز را که متقاضی باید آنها را تهیه کند، علامت زده شود.

جهت ارائه مدارک ثبت شرکت در کرج می توانید به مقاله ن مراجعه نمایید

کار اصلی شما در سامانه در این مرحله به اتمام می­رسد و فقط لازم است منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت­ها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال نمایید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نحوه تنظیم صورتجلسه هیئت مدیره شرکت

اعضا هیئت مدیره معمولا بدین صورت انتخاب می شوند که سیاست گذاری و تصمیم گیری های بزرگ سازمان را بر عهده گیرند. هرکدام از اعضا هیئت مدیره خود نماینده شرکت نیز محسوب می شوند

شرایط تعیین نام شرکت در کرج

از آن جایی که تعیین نام شرکت برای کرج موضوع بسیار مهمی می باشد ما سعی کرده ایم که در این مقاله مطالبی کوتاه و مفید را برای شما ارائه دهیم با ما همراه باشید

مزایای ثبت شرکت در کرج

تاسیس شرکت در کرج بر مبنای اختیار آزاد شرکاء است و به اخذ اجازه ی قبلی از سوی مقامات اداری مستلزم نمی باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای ثبت شرکت در کرج مقاله را بخوانید.

تبدیل شرکت سهامی عام به خاص در کرج

لایحه ی اصلاح قانون تجارت ،تبدیل شدن اختیاری شرکت سهامی خاص را به عام ،به طور مفصل مورد بیان قرار داده است و مقررات لازم را به منظور عملی ساختن آن ارائه می دهد.

انواع موسسات غیر تجاری در کرج

موسساتی هستند که در کرج در جهتی تشکیل می شوند که فعالیتهای غیر تجاری انجام می دهند .در این مقاله به مطالعه انواع موسسات غیر تجاری در کرج بپردازید.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت ها در کرج به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با تسلیم صورتجلسه و مدارک لازمه امکان پذیر می باشد. در این مقاله به مطالعه مدارک مورد نیاز ثبت تغییرات شرکت در کرج بپردازید .

اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج

مرحله تعیین نام یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین مرحله ها در حیطه ثبت شرکت در کرج می باشد در این مقاله می توانید به مطالعه اسامی تک سیلابی برای ثبت شرکت در کرج بپردازید .

ثبت آنلاین شرکت در کرج

الزامی است که جهت ثبت شرکت در کرج کلیه مراحل را در اداره ثبت شرکتها انجام شود و این روش به صورت اینترنتی می باشد که در این مقاله اطلاعات لازم قید شده است لطفا مطالعه نمایید

مجمع عمومی عادی چیست ؟

در کلیه شرکت ها بایستی تصمیم های کلی که توسط مدیران گرفته شده است و هم چنین راه و روش های سالیانه به ابلاغ و تصویب شرکا برسد دارندگان سهام هم تمایل دارند از کارهای کلی شرکت ها اطلاعاتی را داشته باشند.

آئين نامه ثبت مؤسسات غير تجاری

جهت تاسیس موسسات غیرتجاری در ابتدا باید از آیین نامه ثبت موسسات غیرتجاری اطلاعات لازم در مورد ماده های مصوبه قانون داشته باشید که در این مقاله به آن پرداخته می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟