لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تعاونی در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج
ثبت شرکت های تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت تولیدی صنعتی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج
خدمات ثبت شرکت
مراحل ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدت زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج اداره ثبت شرکتها در کرج انتخاب نام شرکت استعلام نام شرکت
ثبت تغییرات شرکت
ثبت تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی عام در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج
تماس با ما

انتخاب نام شرکت


تأثیرگذاری و محبوبیت در بازار توسط یک نام انجام می شود و در صورتی که انتخاب نام شرکت درست باشد موارد مهمی را می تواند برای شرکت ایجاد نماید از جمله ارزش و اعتبار شرکت .

انتخاب نام شرکت

بهتر است برای انتخاب نام  شرکت چالش هایی را امتحان کنید و نتیجه گیری نمایید . یکی از ساده ترین راه هامی توان نام شرکت را از مشتقات اسم خود تان انتخاب نمایید . اما باید به این نکته توجه کرد انچه که از نظر مشتری چشم گیر تر می باشد نام شرکت می باشد بنابراین نام شرکت در موفقیت شرکت تأثیرگذار می باشد .  از نکاتی که در انتخاب نام شرکت می تواند برای مؤسسین آن مفید باشد در ذیل عنوان شده است :

۱- پیام شرکت خود را مشخص کنید

یکی از جوانب مهم و دارای هویت شما نام شرکت می باشد که از این نام باید برای کارت ویزیت و نیز سربرگ شرکت و مهر شرکت و یا وب سایت و تبلیغات شرکت و... استفاده نمایید . در نتیجه بهتر است به صورتی باشد که مخاطبان با دیدن نام شرکت به نوع فعالیت آن شرکت پی ببرند . وجه تمایز نشان دادن یک شرکت توسط نام  آن مشخص می شود .

۲- تمام نام‌های ممکن را در نظر بگیرید

باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که انتقال دهنده چه نوع پیامی به مشتری می باشد .کلیه کلماتی که می توانند کسب و کار و نوع محصول و یا خدمات شما را توصیف کند وهم چنین نوع کلماتی که رقیب های شمارا بیشتر توصیف می کند و هم چنین متمایز نشان دادن شرکا شما را از بین دیگر شرکت هانشان می دهد تعیین نمایید بدین صورت که در جهت توصیف مزایای محصولات و خدماتی که شرکت دارد باید از کلمات مناسب استفاده نمایید .

می توانید از لغات خارجی انتخاب نمایید که هم کعنی با نام انتخابی شما باشد بدین صورت که نام مورد نظر خودرا به صورت زبان های دیگر در اینترنت جستجو نمایید. بهتر است نسبت به نامی که انتخاب می شود نظرسنجی بین افراد انجام شود .

۳- از نام‌های مختصر، مفید و ساده استفاده کنید

کوتاه بودن نام و هم چنین راحت نوشتن آن باید به گونه ای باشد که در ذهن ماندگار باشد از نام هایی که دارای ابهام هستند جلوگیری نمایید . زیرا یادگیری و ماندگاری آنها در حافظه کم می باشد . باید این مورد را در نظر بگیرید که اولویت موفقیت و بازار یابی می باشد . در صورتی که مخاطب نتواند نام شرکت را بدرستی تلفظ نماید و یاد بگیرد نمی تواند با آن ارتباط برقرار کند و همیشه در بیان آن دچار مشکل می شود می توان از مخفف کلمات استفاده کرد . در نتیجه باید توجه نمایید که این مخفف معانی بدی هم در بر نداشته باشد .

۴- از نام‌های محدود استفاده نکنید

آینده شرکت باید در انتخاب نام تأثیرگذار باشد به صورتی که نامی انتخاب نمایید که آینده خوبی را برای شرکت رقم بزند . هم چنین هماهنگ بودن با خدماتی که ارائه می دهید باید جز اولویت ها باشد . باید به صورتی باشد که اگر موضوع فعالیت تغییر کرد به ناچار اقدام به تغییر نام نزنید .

۵- از نظرسنجی جمعی خودداری کنید

نظر سنجی در بین مردم و دوستان ومشتری ها درست است که مفید می باشد اما در برخی مواقع ریسک بالایی دارد . زیرا اظهار نظر زیاد شده و توجه به نظر کسی ممکن است سوء تفاهم بوجود آورد و عواقب بدی برای کسب و کار داشته باشد . بهتر است بجای پرسیدن نظر آنها چند نام انتخاب نمایید و نظر آنها را از بین این نام ها بپرسید.

۶- از نام‌های دوبخشی استفاده نکنید

در انتخاب نام های دوبخشی باید این موضوع دقت نمایید که جداسازی با رقیبتان سخت می شود و بیشتر این نام ها قبلا به ثبت رسیده اند . باید دقت نمایید که نام شرکت باید خاص باشد که این موضوع دوبخشی بودن از خاص بودن آن جلوگیری می نماید .  

۷- در استفاده از نام‌های محدود به مکان خاص احتیاط کنید

زمانی که ارائه خدمات و یا محصول فقط برای یک شهر باشد می توان از نام شهر در نام شرکت استفاده نمایید . اما دیگر نمی توانید کار خود را گسترده کنید و به شهر دیگر بروید زیرا در این صورت باید نام شرکت را تغییر دهید .

۸- از لغات مبهم استفاده نکنید

مبهم و تلفظ سخت داشتن و هم چنین املای سخت داشتن جذابیتی برای دیگری ندارد . در نتیجه معمولا برای استفاده از اسامی مبهم باید تبلیغات گسترده تری که هزینه های زیادتری را در پی دارد استفاده نمایید.

۹- از لغت‌های محبوب یا ترند دوری کنید

لغت‌ها یا تلفظ خاصی از آن‌‌ها که در یک مقطع زمانی محبوب می‌شوند، تنها در همان محدوده‌ی زمانی باید استفاده ‌شوند. اگر نمی‌خواهید نام شرکتتان تنها برای یک زمان محدود اعتبار داشته باشد، بهتر است لغت‌های ترند را پیدا کنید و از انتخاب آن‌ها بپرهیزید.

۱۰- دامنه را فراموش نکنید

رقبا نتوانند از نام مشابه شما استفاده نماید و این نکته بسیار مهم می باشد . استفاده از نام‌های مشابه در صنایع مختلف غیر معمول نیست، اما باعث گمراهی مشتری‌ها خواهد شد. در عوض سعی کنید از نام‌هایی استفاده کنید که دامنه‌ی آن‌ها در دسترس باشد. از آنجایی که دامنه‌هایی با پسوند com. بسیار محبوب هستند، بسیار سخت می‌توان نام دامنه را با نام شرکت تطبیق داد. البته این روزها اهمیت استفاده از URL  پایین آمده است، زیرا مردم اغلب اوقات به صورت آنلاین جستجو می‌کنند و با کلیک کردن روی لینک‌ها وارد صفحه‌ی مورد نظر خود می‌شوند؛ اما در هر صورت سعی کنید تا جای ممکن آدرس URL خود را کوتاه و ساده انتخاب کنید. همچنین از انتخاب URL بی‌ارتباط با نام شرکت خود نیز اجتناب کنید؛ زیرا ممکن است مشتری‌هایی که نگران مسائل امنیتی در اینترنت هستند، از ورود به سایت شما اجتناب کنند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

شرکت سهامی عام در کرج از زمره شرکتهای بزرگ می باشد که میتواند سهام شرکت را به دیگران واگذار نماید و پس از اعلام پذیره نویسی مردم به بانک مراجعه کرده و برگه ی تعهد سهام را اخذ کرده امضا می نمایند

آگهی کاهش سرمایه

گاهی ممکن است ضرر و زیان وارده بر شرکت، قدری باشد که حداقل نصف سرمایه‌ی شرکت را از بین ببرد، در این مواقع مجبور به کاهش سرمایه به طور اجباری بوده و در غیر این صورت با انحلال شرکت مواجه خواهیم شد.

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

در صورت ثبت شرکت با موضوع بازرگانی آن شرکت بازرگانی به حساب می آید در این مقاله به توضیحاتی در مورد شرایط و مدارک و مراحل ثبت شرکت بازرگانی در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

اعمال نمودن این تغییرات شرکت باید مجمع عمومی فوق العاده و یا عادی بطور فوق العاده و یا در صورت داشتن اختیار هیئت مدیره باید یکی از مجامع فوق برگزار شده و بر اساس تصمیماتی که در جلسه عنوان می شود تغییرات مورد بررسی قرار گرفته و در آخر صورتجلسه مجمع نیز تنظیم گردد

اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع

وقتی از مجوز تولید وزارت صنعت صحبت می شود منظور همان مجوز تولید در شهرک های صنعتی می باشد که بعد از آن این امکان برای احداث نمودن یک واحد تولیدی یا یک کارخانه مهیا می شود.

شرایط اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی به سندی می گویند که دارنده ی آن اجازه دارد به امور تجاری خارجی یعنی صادرات و واردات مشغول شود. جهت اخذ کارت بازرگانی باید متقاضی شرایطی را دارا باشد

استعلام نام شرکت

معمولا بهتر شناختن و شناسایی بیشتر کسب و کار و نوع فعالیت های شرکت باید برای آن نامی انتخاب شود

نام زیبا برای شرکت

انتخاب نام مناسب و شکیل برای شرکت و حتی نماد تجاری امروزه به یکی از مسائل اساسی در تمام فعالیت های اقتصادی است و باید اسمی ماندگار در اذهان عمومی باشد

ثبت شرکت عمرانی ساختمانی در کرج

می توان تشکیل شرکت عمرانی ساختمانی را یکی از مهمترین راه های شروع به فعالیت های بزرگ و پر منفعت برای فعالان و متخصصان این حوزه دانست.

ثبت موسسه در کرج

جهت انجام فعالیتهای غیر تجاری در کرج مانند امور علمی ، ادبی، خیریه و مانند این ها نهادها و موسساتی وجود دارند که ممکن است به منظور سودآوری و یا بدون در نظر گرفتن منفعت مالی آن را تشکیل می دهند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟